Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: P_aul

Newsy i Artykuły

HIT [Biuletyn E-sportowy] Dreamhack Winter 2013

Dodane przez: P_aul czwartek, 28 listopada 2013, 19:33 News
[Biuletyn E-sportowy] Dreamhack Winter 2013
Przed nami kolejny emocjonujący e-sportowy weekend. Tym razem wzrok fanów kieruje się na daleką północ, do Szwecji, na jedną z największych imprez growych w Europie – Dreamhack. Zimowa edycja obfitować będzie w interesujące wydarzenia - przede wszystkim Mistrzostwa Świata Counter-Strike: Global Offensive. Fani innych gier na pewno też znajdą coś dla siebie!
Komentarzy:
8

HIT [Biuletyn e-sportowy] IEM Cologne

Dodane przez: P_aul piątek, 22 listopada 2013, 16:33 News
[Biuletyn e-sportowy] IEM Cologne

W League of Legends trwa przerwa między sezonami. Nie wszyscy mogą jednak odpoczywać i cieszyć wprowadzanymi przez Riot zmianami. Najlepsi zawodnicy z Europy i Ameryki zagrają w najbliższy weekend w dwóch turniejach rozgrywanych w Niemieckiej Kolonii w ramach serii Intel Extreme Masters.

Komentarzy:
5

HIT [Biuletyn e-sportowy] Znamy mistrza Starcrafta 2!

Dodane przez: P_aul niedziela, 10 listopada 2013, 21:21 News
[Biuletyn e-sportowy] Znamy mistrza Starcrafta 2!

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego rozegrane zostały ostatnie mecze Mistrzostw Świata 2013 w Starcraft 2. W finale triumfował Koreańczyk sOs, pokonując swojego rodaka, Jaedonga 4:1.

Komentarzy:
23

HIT [Biuletyn e-sportowy] Mistrzostwa Świata Osu!

Dodane przez: P_aul sobota, 9 listopada 2013, 20:07 O grach inaczej
[Biuletyn e-sportowy] Mistrzostwa Świata Osu!

Cały świat gier żyje finałami Starcrafta i Blizzconem, a tymczasem mniej znane gry też mają swoje turnieje. Dziś zaczęła się faza grupowa Mistrzostw Świata w grę rytmiczną Osu! Polska też jest reprezentowana i w pierwszym meczu nasi pokonali Rosjan.

Komentarzy:
7

HIT [Biuletyn e-sportowy] Mistrzostwa Świata w Starcraft 2

Dodane przez: P_aul poniedziałek, 28 października 2013, 18:59 News
[Biuletyn e-sportowy] Mistrzostwa Świata w Starcraft 2

W zeszły weekend zakończyły się rozgrywki w jesiennej rundzie World Championship Series. W finałowym meczu Dear pewnie pokonał 4:0 zajmującego pierwsze miejsce w rankingu ogólnym Soulkeya. Dla fanów Starcrafta to jeszcze nie koniec sezonu, największe emocje dopiero nadchodzą. W dniach 8-9 listopada na Blizzconie szesnastu najlepszych graczy w tym roku powalczy o tytuł Mistrza Świata.

Komentarzy:
8

HIT [Biuletyn E-sportowy] Wieści od Blizzarda, czyli w czym Starcraft 2 będzie lepszy od League of Legends.

Dodane przez: P_aul poniedziałek, 21 października 2013, 19:00 O grach inaczej
[Biuletyn E-sportowy] Wieści od Blizzarda, czyli w czym Starcraft 2 będzie lepszy od League of Legends.

W kilku ostatnich artykułach przedstawiałem niewesołą sytuację w World Championship Series i marudziłem na pasywną postawę Blizzarda. Niesłusznie. W zeszłym tygodniu pojawiły się pierwsze informacje od Starszej Manager ds. E-sportu Kim Phan odnośnie zmian planowanych na rok 2014. Co prawda na potwierdzenie niektórych planów trzeba poczekać do Blizzconu, ale na ten moment pomysły prezentują się dużo lepiej niż zapowiedzi kolejnego sezonu League Championship Series.

Komentarzy:
16

HIT [Biuletyn e-sportowy] E-sport w mainstreamie?

Dodane przez: P_aul poniedziałek, 14 października 2013, 13:15 O grach inaczej
 [Biuletyn e-sportowy] E-sport w mainstreamie?

Niemal tydzień temu skończyły się Mistrzostwa Świata League of Legends. Z kronikarskiego obowiązku wspomnę na początku, że zwycięzcą zostali koreańscy SK Telecom T1 pokonując pewnie 3:0 Royal Club z Chin. Patrząc z perspektywy całego e-sportu ten turniej był ważny z zupełnie innych względów. Choć fani Doty pewnie mnie zjedzą, uważam, że był nawet ważniejszy niż The International 3. Zanim pójdziecie pisać gniewne komentarze, przeczytajcie.

Komentarzy:
21

HIT [Biuletyn e-sportowy] World Championship Series ? sukcesy i porażki, czyli Koreańczycy podbijają świat

Dodane przez: P_aul poniedziałek, 30 września 2013, 18:23 News
[Biuletyn e-sportowy] World Championship Series ? sukcesy i porażki, czyli Koreańczycy podbijają świat

W zeszły czwartek polski gracz Starcraft 2, Nerchio, awansował do ćwierćfinałów europejskiego World Championship Series. To oznacza, że jest on jednym z ośmiu najlepszych graczy... no właśnie. Europy? Niekoniecznie, bo po drodze w obu fazach grupowych musiał walczyć z zawodnikami z Korei. By przejść dalej musi pokonać kolejnego znanego Azjatę – MMA.

Komentarzy:
35

HIT [Biuletyn e-sportowy] Mistrzostwa Sezonu 3 w LoL ? grupy, ćwierćfinały i narzekania, czyli czemu TI3 było lepsze (?)

Dodane przez: P_aul sobota, 28 września 2013, 17:52 News
[Biuletyn e-sportowy] Mistrzostwa Sezonu 3 w LoL ? grupy, ćwierćfinały i narzekania, czyli czemu TI3 było lepsze (?)

Za nami faza grupowa oraz ćwierćfinały Mistrzostw 3 Sezonu League of Legends. Były emocje, były ciekawe mecze, były też w sumie niezbyt ciekawe grupy i narzekania na format całego turnieju. Na ile uzasadnione?

Komentarzy:
34

HIT [Biuletyn e-sportowy] Polecanki e-sportowe i małe podsumowanie ostatnich dni

Dodane przez: P_aul czwartek, 19 września 2013, 19:40 O grach inaczej
[Biuletyn e-sportowy] Polecanki e-sportowe i małe podsumowanie ostatnich dni

Ostatnie siedem dni pełne było e-sportowych emocji. W weekend Dreamhack Bukareszt, w niedzielę początek mistrzostw League of Legends. W ciągu tygodnia World Championship Series w Starcraft 2. Do tego, nieustająco, turnieje Doty 2Starladder oraz WePlay Dota2. To nie znaczy, że w tym tygodniu będziemy się nudzili. Niektóre rozgrywki zbliżają się do półmetka, inne właśnie wkraczają w decydującą fazę. Będzie się działo!

Komentarzy:
4