Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Papkin

Newsy i Artykuły

HIT Czy piwnica wciąż przecieka? Z wizytą w Bloober Team

Dodane przez: Papkin wtorek, 19 sierpnia 2014, 14:50 O grach inaczej
Czy piwnica wciąż przecieka? Z wizytą w Bloober Team

Basement Crawl wywindował Bloober Team do ekstraklasy polskiego gamedevu. Całe 27 % na Metakrytyku pozwoliło wręczyć grze wieniec „najgorszej produkcji na PS4”, a gratulacje spływały m.in. od redaktorów Destructoida („wszystko byłoby lepsze, niż to”) czy Polygona („wrak”). Krakusi zdają sobie sprawę z rozmiarów wiktorii i są gotowi na wiele, by tym razem sukces ich nie przerósł.

Komentarzy:
6

Adventurezator: When Pigs Fly - już graliśmy

Dodane przez: Papkin czwartek, 7 sierpnia 2014, 16:10 O grach inaczej
Adventurezator: When Pigs Fly - już graliśmy

Jeśli macie w portfelu 20 ojro, już teraz możecie się przekonać, czy trzoda potrafi unieść się w powietrze. Niejako przy okazji ogracie baśniową przygodówkę lub stworzycie niewielkim nakładem pracy własne dziełko. Tyle w teorii, bo w praktyce ktoś podłożył graczom niezłą świnię.

Komentarzy:
4

[Na szybko] DieselStörmers (early access)

Dodane przez: Papkin piątek, 25 lipca 2014, 17:52 O grach inaczej
[Na szybko] DieselStörmers (early access)

Dwa wymiary, dziesiątki opcji na spersonalizowanie pukawki, kilka tysięcy orków do ubicia. Run & gun od twórców Giana Sisters to rzecz wybitnie prosta, ale każdy, kto ma w sobie jarającego się Contrą dzieciaka, powinien dać jej szansę.

Komentarzy:
0

Digital Dragons 2014 - relacja z imprezy

Dodane przez: Papkin środa, 14 maja 2014, 11:49 O grach inaczej
Digital Dragons 2014 - relacja z imprezy

W przededniu naszej osiemnastki swoje skrzydła zwijały w Krakowie Cyfrowe Smoki. Tradycyjnie impreza gościła rodzimych tuzów w rodzaju Adriana Chmielarza (The Vanishing of Ethan Carter), Tomka Gopa (Lords of the Fallen), czy Marcina Iwińskiego (Wiedźmin 3), jak i mniejszych twórców. Wyjątkowo licznie dopisali też zagraniczni preleganci.

Komentarzy:
2

HIT Zero Time Dilemma - wstęp do recenzji

Dodane przez: Papkin piątek, 4 kwietnia 2014, 17:34 CD-Action
Zero Time Dilemma - wstęp do recenzji

Upajał się: Papkin
Niemcy wykładają w winnicach przygodowe sikacze, które fermentują w dokładnie taki sam sposób co point'n'clicki sprzed dwóch dekad. Amerykanie słyną z produkcji cienkuszy, jakie smakują nie tylko wytrawnym kiperom. Gdy natomiast na stół wjeżdża trunek rodem z Japonii... Nie wiadomo, czego się spodziewać. 

Komentarzy:
10

HIT Relacja z IEM 2014 ? Złote Korea i Polska

Dodane przez: Papkin poniedziałek, 17 marca 2014, 15:15 O grach inaczej
Relacja z IEM 2014 ? Złote Korea i Polska

Ósma edycja Intel Extreme Masters to na mapie polskiego e-sportu wydarzenie bez precedensu. 2,5 miliona dolarów nagród, czołowi zawodnicy Starcrafta, CS-a i LOL-a, nawet kilkanaście tysięcy widzów. Nie będzie przesadą powiedzieć, że katowicki Spodek rzeczywiście kilka razy odleciał. 

Komentarzy:
30

HIT [Weekend] Jak nie współpracować z Ekszynem

Dodane przez: Papkin piątek, 7 marca 2014, 18:00 CD-Action
[Weekend] Jak nie współpracować z Ekszynem

Jako założyciel krakowskiej filii CD-Action nie mam w zanadrzu anegdot o tym, jak to Mac Abra zastrzelił praktykanta podczas deadline’u, a Allor ogarnął screeny. Ba – byłem w redakcji ze cztery razy w życiu, z czego raz wbiłem na kawę, bo znajoma nie miała na mieszkaniu. Chcę się natomiast podzielić z wami garstką historii o naszej współpracy, których nie wspominam za wesoło.

Komentarzy:
50

HIT South Park: Kijek Prawdy - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Papkin środa, 5 marca 2014, 21:18 Recenzja
South Park: Kijek Prawdy - recenzja cdaction.pl

Rudzielce, Żydzi, Mongołowie, hipisi i ludzie-kraby – wszyscy oni próbowali zapobiec premierze Kijka Prawdy, ale udało się tylko ją opóźnić. A choć chciałoby się, aby developerzy Obsidianu po kilku poślizgach nareszcie nauczyli się kierować do tłoczni produkty pozbawione głupich baboli, ich nowa gra stanowi tak niesamowite muzeum South Parku, że nie śmiałbym zakrzyknąć: screw you guys, I’m going home.

Komentarzy:
29

HIT [Weekend] Tom Clancy - Kardynał Baltimore

Dodane przez: Papkin sobota, 22 lutego 2014, 12:00 O grach inaczej
[Weekend] Tom Clancy - Kardynał Baltimore

Zwykliśmy pisać o zmarłych, że „odeszli za wcześnie”, ale tym razem podobne zdanie nie padnie. Tom Clancy pozostawił po sobie aż 20 powieści, ich łączny nakład przekroczył 50 milionów egzemplarzy, a dziesięć zameldowało się na pierwszym miejscu listy bestsellerów New York Timesa. Odszedł jako spełniony artysta, tworząc do śmierci, a jego pomysły przeniknęły do świata filmów i gier.

Komentarzy:
8

HIT [Weekend] Prawdziwi złodzieje gier

Dodane przez: Papkin niedziela, 9 lutego 2014, 10:00 O grach inaczej
[Weekend] Prawdziwi złodzieje gier

Garrett? Drake? Sly? Niewiele się znasz, świeżak, na tyrkach, jak widzę. Są w biznesie tacy, co się skowerni nie dygali i kroili po cichu największych – Valve, Ubisoft i Sony! A jak już garować, to tylko z najlepszymi.

Komentarzy:
11