Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Papkin

Newsy i Artykuły

Dying Light: The Following - 15 minut gameplayu! [WIDEO]

Dodane przez: Papkin środa, 26 sierpnia 2015, 7:07 News
Dying Light: The Following - 15 minut gameplayu! [WIDEO]

Jeśli jeszcze nie wiecie, co ma wnieść do wrocławskiego "parkouru z zombie" rozszerzenie The Following, Techland chętnie to i owo wytłumaczy. W programie znajdą się: nowe lokacje, świeżutcy (choć zarazem dość aromatyczni) wrogowie, możliwość zrobienia użytku z kuszy i sprawdzenia, czy terenówki prowadzą się lepiej od wyścigówek z Mario Kart.

Komentarzy:
3

Games with Gold: Kolejny rzut w sam środek kosza

Dodane przez: Papkin wtorek, 25 sierpnia 2015, 23:38 News
Games with Gold: Kolejny rzut w sam środek kosza

Dobra, znów możecie mnie oskarżać o stronniczość i przesadny hurraoptymizm względem oferty Microsoftu, ale i w tym miesiącu abonenci Games with Gold mogą się roześmiać w twarz peesplusowcom. We wrześniu właściciele X360 i XBO przeżyją (po raz trzeci!) Kryzys i spotkają się z panią archeolog, której personaliów przytaczać chyba nie trzeba.

Komentarzy:
22

Dishonored: Definitive Edition - Ostatni trailer Arcane [WIDEO]

Dodane przez: Papkin wtorek, 25 sierpnia 2015, 16:16 News
Dishonored: Definitive Edition - Ostatni trailer Arcane [WIDEO]

Przygotujcie się na pełne nostalgii pożegnanie Arcane z pierwszą częścią swojej (już wkrótce) serii. A potem wbijajcie do Dunwall. Nie trzeba czekać, bo odświeżona wersja debiutuje na PS4 i XBO już dziś.

Odbiór!

Komentarzy:
13

Mad Max: Telewizyjna reklamówka gry udaje kinowy zwiastun filmu [WIDEO]

Dodane przez: Papkin wtorek, 25 sierpnia 2015, 14:36 News
Mad Max: Telewizyjna reklamówka gry udaje kinowy zwiastun filmu [WIDEO]

"Nie ma bohaterów, nie ma bogów, nie ma wybawicieli"... ale są sceny niemal wprost odwołujące się do Fury Road. Wiecie już, że Mad Max może skusić rozsmakowanych w sandboksach graczy. Pora zobaczyć, czy jest do siebie w stanie przekonać amerykańskiego widza, czekającego na nowy odcinek talk-show Jimmy'ego Kimmela.

Komentarzy:
0

HIT Mafia III: Czy właśnie poznaliśmy datę premiery?

Dodane przez: Papkin wtorek, 25 sierpnia 2015, 9:04 News
Mafia III: Czy właśnie poznaliśmy datę premiery?

O trzeciej Mafii wciąż wiemy niewiele ponad to, że odważnie odcina się od spuścizny poprzedniczek. Wygląda na to, że to "odważne odcięcie się od spuścizny poprzedniczek" zamelduje się na naszych dyskach na początku przyszłego roku. Za przeciek, tradycyjnie, odpowiada Duża Sieć Marketów (tym razem w tej roli wystąpił amerykański GameStop). Nie jest to oficjalne info, ale nuż coś jest na rzeczy?

Komentarzy:
16

Playstation Plus: W co zagramy we wrześniu? [WIDEO]

Dodane przez: Papkin wtorek, 25 sierpnia 2015, 8:45 News
Playstation Plus: W co zagramy we wrześniu? [WIDEO]

Sony ujawniło właśnie zestaw gier, jakie peesplusowe owieczki (swoją drogą - z racji lichości oferty - zaczynamy powoli robić za barany) przygarną we wrześniu. Zanim jednak zarzucimy konkretem - mała newscepcja: pamiętacie, że od tego miesiąca możecie współdecydować o menu, prawda? Pierwsze głosowanie Vote to Play (nie)spodziewanie wygrało Grow Home. Poza tym dostaniemy...

Komentarzy:
19

Rock Band 4: Kolejny dzień, kolejnych 10 kawałków

Dodane przez: Papkin poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 17:27 News
Rock Band 4: Kolejny dzień, kolejnych 10 kawałków

Do muzycznego menu dochodzą kolejne pyszności, w tym Soundgarden ("Superunknown") i Arctic Monkeys ("Arabella"). Jeśli wciąż zastanawiacie się nad tym, kto będzie zwycięzcą w tegorocznym starciu Rock Band vs Guitar Hero, rzut oka na setlistę może te wątpliwości rozwiać.

Komentarzy:
6

HIT Trine 3: Długość ma znaczenie

Dodane przez: Papkin poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 14:32 News
Trine 3: Długość ma znaczenie

Trzecia odsłona platformowej serii zbiera sporo pochwał, ale i solidne cięgi. Powód? Niesatysfakcjonująca długość kampanii i podejrzenia o to, że twórcy wycięli sporo zawartości, by zarobić w przyszłości na DLC. Developerzy postanowili stanąć w kontrze do oskarżeń, ale konkluzja ich tłumaczeń jest, niestety, niewesoła. Tworząc trzeciego Trine'a studio Frozenbyte staneło bowiem na krawędzi bankructwa.

Komentarzy:
16

HIT Metal Gear Solid V: Chcesz pograć PvP? To płać i płacz [AKTUALIZACJA - albo i nie płać]

Dodane przez: Papkin poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 10:17 News
Metal Gear Solid V: Chcesz pograć PvP? To płać i płacz [AKTUALIZACJA - albo i nie płać]

Cross i Berlin dostają mdłości z radości - Phantom Pain trafi do naszych łapek już za moment (a recenzję naszego Wielce Sekretnego Wysłannika będziecie mogli przeczytać w papierowym CDA już jutro). Ale jeśli mieliście ochotę pograć po sieci w konfrontacyjnym trybie Forward Operating Base, to mam złą wiadomość. Khem... Jak bardzo lubicie mikrotransakcje?

Komentarzy:
57

Final Fantasy XIV: Jak wielu graczy gra w MMO od Square?

Dodane przez: Papkin poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 9:59 News
Final Fantasy XIV: Jak wielu graczy gra w MMO od Square?

Dużo. Naprawdę dużo. Bardzo, bardzo dużo. Jeszcze nie World-of-Warcraft-dużo, ale - wierzcie mi - księgowi Square Enix mają powody, by kupić sobie jakieś naprawdę niezłe sake. Nie przedłużając: od momentu premiery A Realm Reborn, BARDZO gruntownego odświeżenia japońskiej sieciówki, na grzbietach chocobo zasiadło już ponad 5 mln graczy!

Komentarzy:
12