Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Mr. MiH

Newsy i Artykuły

HIT Cyfrowi chuligani - Grieferzy

Dodane przez: Mr. MiH wtorek, 24 września 2013, 14:06 O grach inaczej
Cyfrowi chuligani - Grieferzy

W sieci – w przeciwieństwie do kosmicznej próżni – każdy może usłyszeć twój żałosny skowyt boleści i bezradności. Co gorsza, to właśnie te łzy rozpaczy są pokarmem dla jednej z gorszych internetowych plag – grieferów.

Komentarzy:
11

HIT Amnesia: A Machine for Pigs (PC) ? recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Mr. MiH wtorek, 10 września 2013, 15:00 Recenzja
Amnesia: A Machine for Pigs (PC) ? recenzja cdaction.pl

Znajdujące się swego czasu na skraju bankructwa Frictional Games wydało tytuł, który miał być ich ostatnią deską ratunku. Ostatecznie ta „decha” w postaci Amnesia: Mroczny Obłęd nie tyle pozwoliła im odbić się od dna, co sprawiła, że tysiące graczy wrzeszczało po nocach o pomoc. Teraz Frictional wraz z zespołem thechineseroom próbuje przebić przerażający sukces oryginału. Recenzja cdaction.pl!

Komentarzy:
58

HIT gamescom ´13: Dying Light - już graliśmy

Dodane przez: Mr. MiH poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 14:00 Zapowiedź
gamescom ´13: Dying Light - już graliśmy

Wciąż pamiętam aferę jaką wywołał (nie)sławny zwiastun Dead Island. Grająca na emocjach ckliwa muzyczka, fantastycznie zrealizowany montaż oraz brak jakiegokolwiek powiązania z końcowym produktem. Po obejrzeniu równie porywającego filmiku z Dying Light pomyślałem sobie, że czeka mnie powtórka z (wątpliwej) rozrywki. Cóż, po odłożeniu pada miałem jeden z tych rzadkich momentów, kiedy szczerze cieszyłem się z absolutnego braku racji.

Komentarzy:
7

HIT gamescom ?13: Ryse: Son of Rome - już graliśmy

Dodane przez: Mr. MiH niedziela, 25 sierpnia 2013, 10:46 Zapowiedź
gamescom ?13: Ryse: Son of Rome - już graliśmy

Patrząc na dziewicze prezentacje Ryse cały czas było mi przypominane dlaczego szczerze gardzę sekwencjami QTE. Otóż nic tak nie uśmierca zabawy jak traktowanie gracza niczym gloryfikowanego pracownika taśmy produkcyjnej, który pojedynczym przyciskiem użyźnia glebę truchłem. Przekonanie się o tym na własnej skórze wcale nie zwiększyło mojego zainteresowania „rzymskim Shenmue” nowej generacji.

Komentarzy:
25

HIT gamescom ?13: Lords of the Fallen - wrażenia z pokazu

Dodane przez: Mr. MiH niedziela, 25 sierpnia 2013, 10:02 Zapowiedź
gamescom ?13: Lords of the Fallen - wrażenia z pokazu

„Polskie Dark Souls”. Określenie to padło z ust kilku dziennikarzy, z którymi miałem okazję rozmawiać po pokazie Lords of the Fallen. Nie rozumiem tylko dlaczego część z nich mówiła tak, jakby to była zła rzecz. CI Games szykuje niezłą niespodziankę, a porównania do najlepszych wydają się jak najbardziej na miejscu.

Komentarzy:
9

HIT gamescom ´13: Oculus Rift - już testowaliśmy

Dodane przez: Mr. MiH czwartek, 22 sierpnia 2013, 13:00 Zapowiedź
gamescom ´13: Oculus Rift - już testowaliśmy

Dla wielu graczy zwycięzcą tegorocznego gamescomu będzie zapewne PlayStation 4 wraz z ujawnioną listopadową datą premiery konsoli. Ale nie dla Mr. MiHa, dla którego tytuł ten przypada goglom wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Wie, co mówi, bo miał okazję własnoręcznie przetestować ten niezwykly sprzęt.

Komentarzy:
33

HIT gamescom ´13: Fable Legends - wrażenia z pokazu

Dodane przez: Mr. MiH czwartek, 22 sierpnia 2013, 12:00 Zapowiedź
gamescom ´13: Fable Legends - wrażenia z pokazu

Zapowiedziane na konferencji Microsoftu Fable Legends wprowadza do serii zupełną nowość - tryb kooperacji, w którym czwórka graczy mierzy się z piątym użytkownikiem i jego sługusami. Pomysł ten nie do końca przypadł do gustu Mr. MiHowi, który miał już okazję zobaczyć w akcji nową wirtualną baśń od Lionheadu pozbawionego kierownictwa sir Petera.

Komentarzy:
7

HIT gamescom ´13: Dead Rising 3 - już graliśmy

Dodane przez: Mr. MiH środa, 21 sierpnia 2013, 10:22 Zapowiedź
gamescom ´13: Dead Rising 3 - już graliśmy

Nasz kolega Mr. MiH po pierwszych materiałach z Dead Rising 3 nie był pozytywnie nastawiony do tej gry. Gdy jednak tylko sam przetestował grę na gamescomie, diametralnie zmienił zdanie. Dlaczego? Sprawdźcie w jego relacji.

Komentarzy:
6

HIT gamescom ´13: Call of Duty: Ghosts - już graliśmy w tryb Blitz

Dodane przez: Mr. MiH środa, 21 sierpnia 2013, 10:14 Zapowiedź
gamescom ´13: Call of Duty: Ghosts - już graliśmy w tryb Blitz

Na zorganizowanej dla prasy konferencji Microsoftu w trakcie targów gamescom zaprezentowano nowy wariant rozgrywki w Call of Duty: Ghosts - Blitz. Nasz wysłannik Mr. MiH miał już okazję w niego zagrać. Jak wrażenia?

Komentarzy:
8