Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Monk

Newsy i Artykuły

HIT Hearthstone: Popioły Rubieży – zapowiedź cdaction.pl

Dodane przez: Monk wtorek, 17 marca 2020, 18:15 Zapowiedź
Hearthstone: Popioły Rubieży – zapowiedź cdaction.pl

Zajmując miejsce naprzeciwko sceny w kalifornijskim Irvine, fantazjowałem o tym, że z napisu “Hearthstone Summit 2020” odpada “Summit” i “020”. I choć na sequel karcianki się nie zanosi, rozszerzenie osadzone w świecie znanym z WoW: The Burning Crusade też może namieszać. Doda m.in. pierwszą nową klasę.

Komentarzy:
6

HIT Warsaw Comic Con i Good Game Expo – relacja cdaction.pl

Dodane przez: Monk niedziela, 29 kwietnia 2018, 14:51 O grach inaczej
Warsaw Comic Con i Good Game Expo – relacja cdaction.pl

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

HIT [Weekend z grą Elex] Z kim się bratać? Przegląd stronnictw

Dodane przez: Monk sobota, 14 października 2017, 15:08 O grach inaczej
[Weekend z grą Elex] Z kim się bratać? Przegląd stronnictw

Chociaż w swoim nowym erpegu Piranha Bytes po raz pierwszy przenosi graczy do futurystycznego świata, fani Gothica i Risena znajdą w nim wiele znajomych elementów, w tym frakcje, do których może dołączyć bohater. Czym więc różnią się eleksowi Berserkerzy, Banici i Klerycy? I czy jest ktoś jeszcze?

Komentarzy:
6

HIT Good Game Expo i Warsaw Comic Con – Fotorelacja cdaction.pl

Dodane przez: Monk niedziela, 4 czerwca 2017, 13:22 O grach inaczej
Good Game Expo i Warsaw Comic Con – Fotorelacja cdaction.pl

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

HIT Game Dev Fest: Mądre głowy mówią o tworzeniu gier

Dodane przez: Monk wtorek, 10 maja 2016, 15:35 News
Game Dev Fest: Mądre głowy mówią o tworzeniu gier

Trwa kolejna edycja imprezy dla osób zainteresowanych gamedevem. Podczas cyklu czterech spotkań o blaskach i cieniach powstawania gier opowiadają persony takie jak Adam Skorupa, Tomasz Gop czy Adrian Chmielarz. Posłuchacie ich w każdą majową środę, o ile uda się wam dotrzeć na warszawską polibudę.

Komentarzy:
0

HIT Gamingowe nowości audio od Creative

Dodane przez: Monk środa, 16 września 2015, 21:14 Technologie
Gamingowe nowości audio od Creative

Podczas dzisiejszej konferencji Creative’a dane mi było zobaczyć (i, w pewnym zakresie, usłyszeć), jaki sprzęt audio tej marki trafi do graczy w najbliższych miesiącach. Czy gamingowymi modelami z serii Sound BlasterX firma ma szansę powtórzyć sukces legendarnych CAL-ek lub nieśmiertelnego headsetu sygnowanego przez Fatal1ty, HS-800?

Komentarzy:
10

HIT Until Dawn - już graliśmy

Dodane przez: Monk wtorek, 28 lipca 2015, 13:39 Już graliśmy
Until Dawn - już graliśmy

Katartyczna natura horrorów ma w Until Dawn dwojakie oblicze. Po trzygodzinnej sesji z grą zarówno bardziej doceniam bezpieczeństwo i względną normalność wielkomiejskiej egzystencji, jak i czuję olbrzymią ulgę na myśl, że nie żyję wśród amerykańskiej bananowej młodzieży.

Komentarzy:
9

HIT Guild Wars 2: Heart of Thorns - już graliśmy!

Dodane przez: Monk wtorek, 3 marca 2015, 15:00 Już graliśmy
Guild Wars 2: Heart of Thorns - już graliśmy!

Trzydzieści miesięcy po premierze sequel Guild Wars nadal cieszy się solidnym zainteresowaniem… a grający ciągle narzekają na co tylko mogą. Czy premiera pierwszego – nareszcie! – dodatku ukróci ich niedolę? Nawet jeśli nie, to może chociaż na chwilę odwróci ich uwagę.

Komentarzy:
31

HIT Megarelacja z EVE Fanfest 2013: kosmos, wampirzyce i Oculus Rift

Dodane przez: Monk wtorek, 30 kwietnia 2013, 15:23 O grach inaczej
Megarelacja z EVE Fanfest 2013: kosmos, wampirzyce i Oculus Rift

CCP Games osiągnęło to, o czym inni twórcy gier MMO nawet nie śmią marzyć – po dziesięciu latach od premiery liczba aktywnych subskrybentów EVE Online nadal systematycznie wzrasta. W dniach 25-27 kwietnia blisko 1,5 tysiąca fanów tytułu najechało Islandię, by molestować CCP o informacje dotyczące EVE, Dust 514, World of Darkness i przyszłych projektów studia. Molestowaliśmy i my.

Komentarzy:
9

HIT Guild Wars 2 - wybierz (nie)oficjalny polski serwer

Dodane przez: Monk piątek, 17 sierpnia 2012, 10:57 News
Guild Wars 2 - wybierz (nie)oficjalny polski serwer

Gracze drugiej części Guild Wars, przynajmniej w dniu premiery, będą musieli się obejść bez polskiej wersji językowej gry i dedykowanych Najjaśniejszej Rzeczypospolitej serwerów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wirtualny "dom" polskich graczy wybrać nieoficjalnie - dotycząca tej sprawy ankieta już trwa.

Komentarzy:
55