Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Gem

Newsy i Artykuły

HIT Thief ? minizapowiedź. Engine!

Dodane przez: Gem niedziela, 7 kwietnia 2013, 19:00 Zapowiedź
Thief ? minizapowiedź. Engine!

Kontynuujemy nasz sześcioczęściowy cykl minizapowiedzi przybliżających najważniejsze innowacje w nowym Thiefie. Tym razem pomówimy o… wyposażeniu Garretta.

Komentarzy:
15

HIT Thief ? minizapowiedź. Wyposażenie!

Dodane przez: Gem sobota, 6 kwietnia 2013, 15:00 Zapowiedź
Thief ? minizapowiedź. Wyposażenie!

Kontynuujemy nasz sześcioczęściowy cykl minizapowiedzi przybliżających najważniejsze innowacje w nowym Thiefie. Tym razem mowa będzie o wyposażeniu Garretta.

Komentarzy:
14

HIT Thief ? minizapowiedź. Bohater!

Dodane przez: Gem piątek, 5 kwietnia 2013, 15:00 Zapowiedź
Thief ? minizapowiedź. Bohater!

Kolejna część naszego sześcioczęściowego cyklu minizapowiedzi przybliżających najważniejsze innowacje w nowym Thiefie. Dziś … Bohater!

Komentarzy:
41

HIT Thief ? minizapowiedź. Miasto!

Dodane przez: Gem czwartek, 4 kwietnia 2013, 15:00 Zapowiedź
Thief ? minizapowiedź. Miasto!

Rozpoczynamy nasz sześcioczęściowy cykl minizapowiedzi przybliżających najważniejsze innowacje w nowym Thiefie. Na pierwszy ogień idzie… Miasto.

Komentarzy:
28

HIT Borderlands 2 - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Gem wtorek, 18 września 2012, 10:30 Recenzja
Borderlands 2 - recenzja cdaction.pl

Borderlands to jedna z najciekawszych nowych marek obecnej generacji gier. Przy jej pomocy Gearbox udowodnił, że ryzyko z nutką czy trzema szaleństwa może opłacić się nawet w naszej zachowawczej branży. Wygląda jednak na to, że przy jedynce wyczerpał swoje nowatorstwo i Borderlands 2 to już tylko klasyczny ciąg dalszy, więcej tego samego. Gem zastanawia się, czy to dla fanów Claptrapa i Pandory wieść dobra, czy zła. 

Komentarzy:
100

HIT Star Wars w grach

Dodane przez: Gem środa, 21 grudnia 2011, 8:00 O grach inaczej
Star Wars w grach

Dawno temu w naszej galaktyce… Gwiezdne wojny słusznie uznane zostały za świetną bazę nie tylko dla filmów, ale także gier. O ile jednak liczbowo były silne na każdej popularnej platformie, o tyle ogólna jakość tych adaptacji ciągle spadała, sprawdzamy, kiedy moc w produkcjach Star Wars zmieniła się w midi-chloriany i w jakim ruchu jest przyszłość imperium LucasArts

Komentarzy:
39