Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Blogi

Newsy i Artykuły

HIT [BLOGI] Outcast

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 8:00 Blogi
[BLOGI] Outcast

Nasz bloger, AttonRandom, postanowił przypomnieć światu o stareńkiej grze, która tak kiedyś, jak i dzisiaj, podbija serca graczy. Wpis jest na czasie m.in. dlatego, że: "Ostatnio fanami pewnego kultowego tytułu z końca lat 90. wstrząsnęła bardzo ważna dla nich wiadomość. Otóż jego twórcy po wielu latach otrzymali prawo do marki i szykują jej reaktywację". Tak, mowa o Outcast.

Komentarzy:
8

HIT [BLOGI] Fran Bow

Dodane przez: Blogi piątek, 25 października 2013, 9:54 Blogi
[BLOGI] Fran Bow

bielik42 na swoim blogu postanowił napisać coś o demie gry, do której zachęcaliśmy w magazynie, a które trafiło na naszą płytę. Jest... ciekawie i dość makabrycznie.

Komentarzy:
3

HIT [BLOGI] Miasto utracone - The Forge (Heroes of Might & Magic III)

Dodane przez: Blogi czwartek, 24 października 2013, 19:22 Blogi
[BLOGI] Miasto utracone - The Forge (Heroes of Might & Magic III)

Nasza blogerka Ylthin swój świetny wpis zaczęła tak: "Przystańcie na moment i posłuchajcie... Oto opowieść o zaginionym mieście Kuźni, mieście nie do Mocy ni Magii należącym, a nauki i technologii, jakiej nie widziały oczy śmiertelnych. Opowieść o tym, co mogło być - a nie nastało...". Teraz nie macie wyboru - musicie przeczytać.

Komentarzy:
42

Weekendowy Przegląd Blogów: Ding dong!

Dodane przez: Blogi niedziela, 6 października 2013, 18:30 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Ding dong!

Witam was serdecznie w kolejnym (którym to już?) przeglądzie blogowym. Jak wypadł ten tydzień dla naszej ukochanej blogosfery. Na moje oko, całkiem dobrze szczególnie jeżeli jesteście fanami filmów wszelakich. To w sumie na co ja jeszcze czekam?

Komentarzy:
0

Weekendowy Przegląd Blogów: Wierszokleta z garażu

Dodane przez: Blogi sobota, 14 września 2013, 11:30 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Wierszokleta z garażu

Jak obiecałem, takoż uczynię - napiszę co nieco, potem się zwinę! Z obietnicą zgodnie forma inna, a wszystkiemu moja wena winna. Więc siądźcie wygodnie i podnieście głowy - mam dla was jak zawsze kolejny przegląd blogowy (i przepraszam was, że w tym całym hałasie w zeszłym tygodniu wpis nie był o czasie)!

Komentarzy:
1

Weekendowy Przegląd Blogów: Z dużej chmury duży deszcz

Dodane przez: Blogi niedziela, 8 września 2013, 12:00 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Z dużej chmury duży deszcz

Standardowe już powitanko z mojej strony - witam was w kolejnym przeglądzie blogów! Na przyszły tydzień planuję małego (i niedawno zapowiadanego) speciala, żebyście nie znudzili się zbytnio standardową formułą serwowaną przeze mnie. Jeśli chodzi o tu i teraz - bez dwóch zdań, macie co czytać!

Komentarzy:
3

HIT [BLOGI] Serial Experiments Lain

Dodane przez: Blogi czwartek, 5 września 2013, 16:00 Blogi
[BLOGI] Serial Experiments Lain

"Gdybym poprosił o pierwsze skojarzenie do słów: cyberpunk i anime, to z pewnością większość odpowiedziałby chórem: Ghost in the Shell, ale Ghost to zbyt pospolity tytuł dla takiego hipsterskiego slowpoke'a jak ja. Innym anime, które moim zdaniem natychmiast powinno się kojarzyć z cyberpunkiem i jest warte zapamiętania jest Serial Experiments Lain", napisał nasz blogger Abyss. I ma rację.

Komentarzy:
24

[BLOGI] Receiver

Dodane przez: Blogi środa, 4 września 2013, 9:20 Blogi
[BLOGI] Receiver

"Na Receiver zagłosowałem na Greenlight tak dawno temu, że o grze już kompletnie zapomniałem. Natknąłem się na nią znowu wczoraj i postanowiłem przekonać się, czy słusznie zrobiłem, dając grze zielone światło", pisze nasz blogger Sergi. Warto więc było?

Komentarzy:
2

Weekendowy Przegląd Blogów: Przedwrześniowa osłoda

Dodane przez: Blogi sobota, 31 sierpnia 2013, 13:00 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Przedwrześniowa osłoda

Tadam! Zgadnijcie co dla was mam. Dobra, nie przedłużając napisałem całkiem nowy przegląd blogowy! Takim rymowanym wstępniakiem dziś zaczniemy, a teraz przyszedł czas aby zobaczyć co też blogosfera wydała na świat w tym tygodniu. Jedziemy!

Komentarzy:
1

Weekendowy Przegląd Blogów: Kino familijne

Dodane przez: Blogi niedziela, 11 sierpnia 2013, 14:33 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Kino familijne

Witam was moi drodzy serdecznie i zapraszam, abyście wraz ze mną przyjrzeli się temu, co w tym tygodniu przygotowali dla was tutejsi blogerzy. Naprawdę, macie całą masę tekstów do przeczytania i nikt nie powinien kręcić nosem. No to co? Zaczynamy!

Komentarzy:
7