Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Adzior

Newsy i Artykuły

HIT Diablo III: Reaper of Souls - Sprzedano prawie 3 miliony kopii

Dodane przez: Adzior czwartek, 3 kwietnia 2014, 15:55 News
Diablo III: Reaper of Souls - Sprzedano prawie 3 miliony kopii

Diablo III wzięło w ostatnim czasie dwa głębokie wdechy, by ponownie zachęcić graczy do zabawy - wydano nowy update oraz (co ważniejsze) dodatek Reaper of Souls. Dzięki pierwszemu zbieranie łupów nabrało kolorków, drugi zaś wyrwał wiele godzin z życia niemal 3 milionów graczy.

Komentarzy:
21

HIT Snake - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Adzior wtorek, 1 kwietnia 2014, 16:00 Recenzja
Snake - recenzja cdaction.pl

Rozwój rynku gier mobilnych doprowadził do powstania wielu perełek, na które nie mogą liczyć posiadacze stacjonarnych sprzętów do grania czy handheldów. Snake ma być królem, którego gracze mają czcić przez dziesięciolecia - niech żyje król? A może król jest nagi? 

Komentarzy:
38

HIT [Fashion@Game] Oceniamy stylizacje twórców na GDC 2014

Dodane przez: Adzior wtorek, 1 kwietnia 2014, 12:00 O grach inaczej
[Fashion@Game] Oceniamy stylizacje twórców na GDC 2014

Odkąd wiele lat temu gry wyszły z garaży i piwnic, by stać się ogólnoświatowym fenomenem, ważne jest nie tylko umieć je tworzyć i sprzedać, ale też dobrze wyglądać. W odpowiedzi na trendy startujemy z długo przygotowywanym modowym cyklem Fashion@Game, w którym oceniam styl i ubiór twórców. Pierwszą odsłonę poświęcamy minionej niedawno Game Developers Conference.

Komentarzy:
10

[Livestream] Żołnierze kontra cegły. Witamy Prop Hunt

Dodane przez: Adzior wtorek, 25 marca 2014, 14:16 CD-Action
[Livestream] Żołnierze kontra cegły. Witamy Prop Hunt

Wołaliście, prosiliście, doczekaliście się. Na transmitowanym na żywo ekranie Łysego Boga Betonu pojawi się Garry's Mod, a konkretniej wojna żołnierzy z przedmiotami codziennego użytku. Zapraszamy na plac zabaw w Prop Hunt.

Komentarzy:
2

HIT Free to Play: Dokument o Docie 2 obejrzany ponad 5 milionów razy

Dodane przez: Adzior poniedziałek, 24 marca 2014, 18:41 News
Free to Play: Dokument o Docie 2 obejrzany ponad 5 milionów razy

Porządnie zrealizowanych filmów dokumentalnych o grach nie mamy zbyt wiele, ale te, które są dostępne, cieszą się dużym uznaniem. Tak jak Free to Play wydane niedawno przez Valve - dokument o Docie 2 obejrzano już ponad 5 milionów razy.

Komentarzy:
19

HIT Orth o hejterach: "Potrafią usadzić się, wypróżnić i zniszczyć coś pięknego"

Dodane przez: Adzior poniedziałek, 24 marca 2014, 16:57 O grach inaczej
Orth o hejterach: "Potrafią usadzić się, wypróżnić i zniszczyć coś pięknego"

Adama Ortha możecie pamiętać z czasów pierwszych zapowiedzi Xboksa One, kiedy graczy narzekających na brak możliwości grania ze względu na pomysł "always online" uraczył hashtagiem #dealwithit, co w wolnym tłumaczeniu oznacza #takieżycie lub #atopeszek. Podczas zeszłotygodniowego GDC Orth prowadził prelekcję o nienawiści w sieci i skierował kilka ciekawych zdań zarówno do hejterów, jak i ofiar krytyki.

Komentarzy:
64

Livestream: Adziora biją w Dark Souls II

Dodane przez: Adzior czwartek, 13 marca 2014, 16:05 News
Livestream: Adziora biją w Dark Souls II

Podobno gracze w Dark Souls II zginęli już ponad trzy miliony razy. Dziś statystyka może mocno napęcznieć, bo na naszej antenie na żywo zagości nowa produkcja From Software, która nie zna litości dla łysych.

Komentarzy:
5

HIT Titanfall - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Adzior czwartek, 13 marca 2014, 7:25 Recenzja
Titanfall - recenzja cdaction.pl

Titanfall miał głośną historię, zanim wprost został zapowiedziany. Na początku huczne odejście ojców założycieli Infinity Ward i sformowanie Respawn Entertainment, później długa zmowa milczenia i domysłów. Wreszcie się pojawił, a jedną z najciekawszych zagadek przyszłych lat w gatunku FPS-ów jest pytanie - czy dalej będzie równie doniośle?

Komentarzy:
46

HIT [Weekend] Dekalog praktykanta

Dodane przez: Adzior piątek, 7 marca 2014, 17:00 O grach inaczej
[Weekend] Dekalog praktykanta

Różne są drogi do współpracy z CDA. Niektórzy wiedzą, jak pokazać swoje umiejętności w odpowiednim miejscu i czasie, inni łączą umiejętności z odrobiną szczęścia. Można też - jak wyżej podpisany - zostać wcielonym do grającej armii po bezpośrednim kontakcie z redakcją w czasie praktyk. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach, zanim się na to zdecydujecie.

Komentarzy:
25

HIT "Dialog twórców i graczy nie wygląda zbyt dobrze" - rozmowa z Natem Foxem, twórcą inFamous: Second Son

Dodane przez: Adzior czwartek, 6 marca 2014, 9:30 O grach inaczej
"Dialog twórców i graczy nie wygląda zbyt dobrze" - rozmowa z Natem Foxem, twórcą inFamous: Second Son

Tak, rozmowa. Dwudziestu minut w towarzystwie Nate'a Foxa z Sucker Punch nie mogłem nazwać wywiadem, bo i mnie wzięto kilka razy do odpowiedzi. Przywitał mnie pytaniem o częstotliwość golenia głowy, więc już początek był nietypowo ciekawy. Później poszło z górki - od muzyki przez rodzinne pożegnania po formę branżowego dialogu na progu nowej generacji.

Komentarzy:
5