Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Numery seryjne

This service is only available for Polish users. Sorry.

Jeżeli uważasz, że powinieneś dostać numer, pomimo odrzucenia przez automat lub masz problemy z uzyskaniem numeru w systemie automatycznym, zaloguj się na naszym forum i napisz prywatną wiadomość do użytkownika seriale (odbiorca tej wiadomości odpowie najszybciej jak to będzie możliwe, ale może to potrwać do kilkunastu godzin, zwłaszcza w czasie dni wolnych od pracy).

« Wróć do poprzedniej strony

Uwaga! Musisz się zalogować, by otrzymać numer seryjny.

Klucze zamieszczone na tej stronie przeznaczone są do gier załączanych do czasopisma CD-Action oraz do gier online. Klucze te nie działają na żadnej z platform dystrybucji cyfrowej takich jak Steam, Uplay, Origin, Impulse i innych podobnych. Jeśli takie klucze otrzymamy, zostaną w odpowiedni sposób oznaczone.

W przypadku wystąpienia problemów z pobraniem klucza należy na forum wysłać PW (wiadomość prywatną) do użytkownika seriale lub napisać e-mail na adres seriale@cdaction.pl.

Najnowsze newsy

Twinkle Star Sprites na Steamie

News dzisiaj

twinkle-star-sprites-na-steamie z̹͍̞̬̼a͘s͖t̹̩͈ͅr͇̟̜̼͢z̡ȩ͔̘̫̻̭͚ͅl̲ ̖͔̜̰͔̲͎͞s͙̱̝̩̥͜ͅw̴͕͚̜̦o̱̻̬͡i͉͍̫͠c҉̥̪̬̞̝ͅẖ͟ ̛̼͙p̙̯̖r̶͈̺͍͔̮z͚͙̟y̹̬̬̯̟̤j̛̰͚̥a̤̙͍̩̻̜c̀i̴̩̮̺ͅó̶ł̪̼̻̼̘̼ ̢̣̭̪̹̼͉w̤͍ ̢̗̤s̸̙͍t͓̻͈̗̦̫y̬̪̹̺̟l̯u͉͕ ̙N̤͓͚̗̞̖E̝͟O͙̺̲̯̫͍ͅ ̯̠́Ģ̤̬E̟̪̰͖͍̰O̸̞͓͇̙̹̫ͅ

Komentarzy:
0

Artykuły

Komentarzy:
4

Występujące w grach matki nie mają wcale lekko. Jeśli już nie są pomijane, to złośliwi scenarzyści albo poświęcają im krótki epizod, albo obsadzają je w rolach zabójczyń. Mimo to – a może właśnie dlatego - postanowiliśmy uczcić ich święto i wybraliśmy się z prezentami do tych mam, które nie mają co liczyć na telefon z życzeniami. Cóż jednak począć, skoro latorośle zajęte są ratowaniem bądź to świata, bądź to własnych czterech liter.

Komentarzy:
2

Total War to już piętnastolatek, a tych strofować nie wypada (jeszcze odwinie!). Zdając sobie jednak sprawę, że nie wszyscy zdążyli się z nim zapoznać, prezentujemy garść porad dla strategicznych prawiczków. 

Komentarzy:
11

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z