Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Numery seryjne

Uwaga! Musisz się zalogować, by otrzymać numer seryjny.

Redakcja CD-Action przeprasza czytelników, ale z powodu błędu redakcji, możliwość pobierania numerków do gry Sins of a Solar Empire poprzez stronę WWW zostaje zablokowana.

W celu uzyskania klucza proszę się zarejestrować na naszym forum i przesłać PW (Prywatną Wiadomość) do użytkownika o nazwie seriale lub e-mail na adres seriale@cdaction.pl. Gdy tylko uzyskamy kolejny zestaw numerków seryjnych będą one rozsyłane według kolejności zgłoszeń. Prośby o klucze będą sprawdzane, dlatego prosimy aby nie pozbywać się czasopisma, gdyż będzie ono potrzebne do procesu weryfikacji. W chwili obecnej pierwsza partia kluczy zastępczy, jaką otrzymaliśmy od firmy Kalypso, została rozesłana. Zgodnie z zapewnieniami zagranicznego dystrybutora wkrótce otrzymamy kolejny zestaw numerów, który ostatecznie rozwiąże problem. Prowadzimy usilne działania w celu jak najszybszego załatwienia tej sprawy, ale ze względów proceduralnych przedłuża się ona, dlatego prosimy o jeszcze drobinę cierpliwości.

Najnowsze newsy

The Last of Us: Remastered tańsze dla posiadaczy wersji PS3?

News dzisiaj

the-last-of-us-remastered-tansze-dla-posiadaczy-wersji-ps3 Od kiedy tylko potwierdzono, że The Last of Us pojawi się na PS4 w wersji Remastered, niektórzy zaczęli się zastanawiać czy posiadacze edycji PS3 będą mogli liczyć na zniżkę na zakup wydania na PlayStation 4. Twórcy gry stwierdzili, że są na to szanse.

Komentarzy:
1

Artykuły

To nie jest recenzja, nie przeczytacie tu szczegółowego opisu drzewek postaci czy linii fabularnej. Nie ma to znaczenia. Istotne jest coś, nad czym pewnie dumam nie tylko ja, ale i twórcy. Dziękuję górze, że nie musiałem pisać recenzji, bo TESO sprawia nielichy problem w ocenie.

Komentarzy:
23

Rozwój rynku gier mobilnych doprowadził do powstania wielu perełek, na które nie mogą liczyć posiadacze stacjonarnych sprzętów do grania czy handheldów. Snake ma być królem, którego gracze mają czcić przez dziesięciolecia - niech żyje król? A może król jest nagi? 

Komentarzy:
37

Odkąd wiele lat temu gry wyszły z garaży i piwnic, by stać się ogólnoświatowym fenomenem, ważne jest nie tylko umieć je tworzyć i sprzedać, ale też dobrze wyglądać. W odpowiedzi na trendy startujemy z długo przygotowywanym modowym cyklem Fashion@Game, w którym oceniam styl i ubiór twórców. Pierwszą odsłonę poświęcamy minionej niedawno Game Developers Conference.

Komentarzy:
10

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z