Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCrysis 2: Wymagania sprzętowe [UPDATE]

Hut środa, 2 lutego 2011, 11:24 Wymagania sprzętowe
Crysis 2
Crysis 2

Na niemieckim profilu gry Crysis 2 na Facebooku pojawiły się minimalne wymagania sprzętowe tej produkcji. Kryzysowe?

Minimalne wymagania sprzętowe gry Crysis 2:

  • procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 2GHz (lub lepsze)
  • karta graficzna: 512MB, np. Nvidia 8800 GT (lub lepsza) albo ATI 3850HD (lub lepsza)
  • pamięć: 2 GB RAM
  • system operacyjny: Windows XP/Vista/7
  • twardy dysk: 9 GB wolnego miejsca
  • łącze internetowe: potrzebne do pierwszej aktywacji

[UPDATE]

Wydaje się, że ktoś pośpieszył się z publikacją - na forum gry pojawiła się informacja, umieszczona przez jednego z moderatorów, że wymagania z Facebooka gry nie są oficjalne (ale finalny komunikat pojawi się wkrótce).

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 23 marca 2011, 21:37   ladynek

Ja musze czekać z tydzień zamówiłem w empiku limited edition

środa, 23 marca 2011, 21:25   ladynek

Jak wyjdzie to sie okaże czy to jest prawda.

sobota, 12 marca 2011, 19:21   Tokarief

Niemożliwe, niech ktoś mnie uszczypnie. Optymalizacja idealna. A ja spodziewałem się co najmniej Core i7, grafę z 4 GB video ramu, oraz 16 GB RAMU. A gra zajmuje mniej miejsca niż jedynka C:

piątek, 11 marca 2011, 22:17   Gracisko

Coś tu nie gra.Minimalne a jakie wysokie?tego nie podali.I dobze bo nawet gtx 460 nie ciągnie max grafy sam się na tym przekonałem spadło mi z włączonym AA8x chyba i mialem 17 fps a na 1 części mialem nawet i 77 na maxa ciekawe niech dadzą maxa grafe :)

wtorek, 15 lutego 2011, 17:14   ziten1

Uff... Mi na szczęście pójdzie. A już myślałem że nie. :D

poniedziałek, 14 lutego 2011, 23:31   nazgul43

Ja mam takie info, że Crysis 2 ma mieć (paradoksalnie) trochę mniejsze wymagania sprzętowe niż jedynka. Nie powiem, byłoby miło. Pożyjemy - zobaczymy.

poniedziałek, 14 lutego 2011, 22:42   R3D3MON

Ehh, cóż. Na minimalnych moze wejdzie...a co do takich dzieci jak Psychons, to mam wrazenie ze on chce sobie chyba powiekszyc e-penisa tak sie chwalac tym kompem.. i nie. nie zadroszcze, tylko jakos tak mi sie mysl nasunela.

sobota, 12 lutego 2011, 17:03   McGrave

Tak jak się spodziewałem - pociągnie nawet na kilkuletnim standardowym sprzęcie

czwartek, 10 lutego 2011, 3:38   REEEX

Psychons naprawdę? ile to kosztowało??

Podobne newsy

Crytek wyszedł na prostą? "Byliśmy w fazie przejściowej"

News
sobota, 26 lipca 2014

crytek-wyszedl-na-prosta-bylismy-w-fazie-przejsciowej Koniec problemów Cryteka? Przedstawiciele studia nareszcie zabrali głos w sprawie doniesień, jakoby firma miała kłopoty finansowe. Rzeczywiście – trudności były, ale developerzy twierdzą, że zostały one zażegnane.