Zawartość urodzinowego CD-Action 4/2010

16.03.2010. Tego dnia dostaniecie do rÄ…k zapakowany w srebrno-czarny worek kwietniowy i jednoczeÅ›nie urodzinowy (to już 14 lat!!!) numer CD-Action. Od razu uprzedzamy – bÄ™dzie drożej (o 2 zÅ‚), ale też lepiej i wiÄ™cej.

Za dodatkowe zÅ‚ocisze dostaniecie nie tylko dodatkowy DVD9, ale też OGROMNY (102x81 cm!) dwustronny plakat. Po jednej stronie Battlefield: Bad Company 2, po drugiej – Assassin’s Creed II.
Co na DWÓCH pÅ‚ytach DVD9? IdÄ…c od koÅ„ca: peÅ‚na wersja Deluxe SkiJumping 2.0, Legend of Beowulf (polska premiera!), FPS Blacksite: Area 51 PL (na Unreal Engine 3) oraz gÅ‚oÅ›ny i caÅ‚kiem jeszcze nowy RPG Drakensang – też w wersji PL. A do tego jak zawsze caÅ‚a masa bonusów, gameplayów, muzyki itd. itp. W każdym razie ledwo starczyÅ‚o miejsca na wszystko.
Sporo rzeczy wartych uwagi jest też oczywiÅ›cie w samym piÅ›mie. ByliÅ›my w siedzibach producentów, by na wÅ‚asne oczy sprawdzić, jak siÄ™ ma produkcja symulacji FormuÅ‚y 1 (F1 2010) i shootera Bodycount. Jako pierwsi w Polsce piszemy też o Medal of Honor oraz Fallout: New Vegas. Do tego sporo o Civilization V.
W betatestach wrażenia z Alana Wake’a (bÄ™dzie na PC?) oraz 4 strony o Starcrafcie II (każdÄ… rasÄ… graÅ‚ inny redaktor, a potem wrażenia zebrano do kupy).
W recenzjach też bogato: jako pierwsi w Polsce dopadliÅ›my Just Cause 2 oraz Metro 2033. Do tego m.in. Napoleon: Total War, Assassin’s Creed II na PC, Shattered Horizon, Command & Conquer 4, Necrovision: PrzeklÄ™ta Kompania. PowróciliÅ›my też – zgodnie z obietnicÄ… – do AvP oraz Bioshocka 2, by opisać wrażenia z trybu multiplayer.
Wielka uczta czeka też na tych, co lubią sobie poczytać (i pograć) w gry konsolowe. Heavy Rain, Final Fantasy XIII i God of War III.
DziaÅ‚ publicystyczny zaczynamy od "Anatomii nie-życia", czyli po prostu opisu syndromu "no-lajfa". Z okazji 10-lecia Simsów poÅ›wiÄ™camy tej serii 3 strony. DokoÅ„czymy też opowieść o rywalizacji Atari i Commodore. BÄ™dzie też o 10 kobietach z gier, których gracze nie pokochali. A na koniec dziaÅ‚u – jako że to numer urodzinowy – poczytacie sobie specjalnÄ… "ankietÄ™ urodzinowÄ…", którÄ… przeprowadziliÅ›my wÅ›ród aktualnej ekipy tworzÄ…cej pismo.
W części sprzÄ™towej wrażenia z CEBIT-u 2010, megatest urzÄ…dzeÅ„ do przenoszenia danych (dyski przenoÅ›ne, pendrive’y i nie tylko), test 6-rdzeniowego procesora Intela oraz trzech kart Radeon. Opisujemy też wiele innych urzÄ…dzeÅ„, od specjalnej myszki do grania w FPS-y, po dotykowy monitor.
A na koniec – Action Redaction i Na Luzie (dość nietypowe…).
Przypominamy: 16.03.2010, 16,99 zł, 132 strony, dwa DVD, megaplakat, srebrny worek.
| Podziel siÄ™: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel siÄ™ | Tweet | ![]() |
| Więcej na temat: | Ogłoszenia, |
Wasze komentarze, opinie, uwagi
|
środa, 14 lipca 2010, 15:20 krzysztof0141
może będzie coś lepszego w dalszych numerach
|
|
czwartek, 8 kwietnia 2010, 16:20 assassincreeddevilmaycry
OczywiÅ›cie zwracaÅ‚em siÄ™ do użytkowników.
|
|
czwartek, 8 kwietnia 2010, 16:19 assassincreeddevilmaycry
Co wa powaliło z pełniakami?
|
|
czwartek, 8 kwietnia 2010, 14:13 petarda
oby w nowym cda była gra overlord 2 było by super PS. kiedy nowy przecinek ??
|
|
czwartek, 8 kwietnia 2010, 6:51 matrixo12
Chciałbym jeszcze do tych 2 gier jeszcze jakąś bardziej popularną strategie o średniowieczu
|
|
wtorek, 6 kwietnia 2010, 19:20 BobekMistrz
przecieki: http:forum.cdaction.pl/Przecieki-do-CD-Action-numer-SPEC-01-2010-t80569.html
|
|
wtorek, 6 kwietnia 2010, 18:32 Goniec001
własnie kiedy przecieki
|
|
wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:31 harry79
kiedy przecieki dzies czy jutro
|
|
wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:12 czikita12
no overlord 1 chciałbym :)
|
|
wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:03 Shinnnn
Jak będą dziś to pewnie ok. godziny 20.00-21.00 , tak chyba zawsze były.
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Galerie zdjęć
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi





















