WWWeekendowy konkurs #44: "Decyduj: Jesteś Dużym Tatuśkiem czy Małą Siostrzyczką?" - głosujemy!

WWWeekendowy konkurs #44: "Jesteś Dużym Tatuśkiem?"
Formularz gotowy, można głosować. Wybierz największych Tatuśków i najmniejsze Siostrzyczki spośród naszych czytelników.
Formularz do głosowania znajduje się POD TYM ADRESEM.
Głosujemy do środy, do godziny 10.00. Dwie osoby wybrane przez was otrzymają grę BioShock 2, trzeciego zwycięzcę wskaże redakcja.
Dodaj komentarz ν
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
| Więcej na temat: | Ogłoszenia, konkurs, |
Wasze komentarze, opinie, uwagi
|
środa, 24 lutego 2010, 12:56 BigDaddy
Tego jeszcze nie było!!! Plagitor/zgapiacz i pytacz: A jak mam zrobić swoją pracę? Oprócz tego zupełnie nie podobna do LS!!! Diginihir powinien być na pierwszy tak jak było wcześniej!!!
PS Cholera!!! Znowu mnie poniosło ;/ teraz czekamy na wybór redakcji może ja??? <COŚ DUUUUŻO WIĘKSZEGO NIŻ: MAAAAAARZENIEEEEE!!!> Szkoda że ja jestem na tak niskim miejscu- x<10 Liczyłem na więcej od forumowiczów, CAŁY DZIEŃ PRACY, a tu klops.(poza tym to mojej gry Sequel do wygrania <chlip>) No cóż CONGRATULATION FOR ALL!! |
|
środa, 24 lutego 2010, 12:32 Dooosu
A co do pytania ze stron wcześniej, ja wygrałam 11 gier- a 2 konkursy :P W tym w 2 gry tylko grałam ;) Ale nie po to biorę udział.
|
|
środa, 24 lutego 2010, 12:31 Dooosu
Zajęłam 10 miejsce, ciesze się.. Fajna zabawa, ciekawe jaki bedzie następny temat.. cóż, dostałam szlaban... komputer wraca dopiero na weekend, uf.
|
|
środa, 24 lutego 2010, 11:58 karol0731
Nom ale MW2 zajmuje około 11 GB a przy moim łączu 1,3 to będzie pół wieku szło:(
|
|
środa, 24 lutego 2010, 11:54 Szmergiel
Wow, w tym tygodni poziom prac jest naprawdę wysoki :)
@Karol0731 biorąc pod uwagę że pudełkowa wersja kosztuje 120 zł to jak najbardziej się opłaca kupić klucz |
|
środa, 24 lutego 2010, 11:29 karol0731
Czy opłaca się kupić klucz steam do CoD MW2 za 67zł?
|
|
środa, 24 lutego 2010, 10:57 Homerus
teoria rzadko chodzi w parze z praktyką :P
|
|
środa, 24 lutego 2010, 10:54 theconverse
Dzięki! :) A czy zauważyliście, że zmieniła nam się delikatnie sytuacja na podium, choć jest już po głosowania teoretycznie.
|
|
środa, 24 lutego 2010, 10:53 Homerus
a może to landrynkowe papiery były ??? :P
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Galerie zdjęć
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi





















