HITL.A. Noire: Kolejne "GTA w...", tym razem "...w klimatach czarnego kryminału" - nowe informacje

Hut poniedziałek, 8 lutego 2010, 11:51 News
L.A. Noire: Powoli, powoli, ale siÄ™ robi...
L.A. Noire: Powoli, powoli, ale siÄ™ robi...

Najnowszy numer magazynu Game Informer przynosi garść nowych informacji na temat gry L.A. Noire, nowego "sandboksa" firmowanego przez Rockstar.

Pierwsza i być może najważniejsza informacja - wreszcie potwierdzono, że L.A. Noire ukaże siÄ™ na obie konsole (PS3 i X360), a nie, jak wczeÅ›niej zapowiadano, wyłącznie na PS3. O wersji PC nikt na razie nie mówi, co zasadniczo jest zgodne z politykÄ… wydawniczÄ… Rockstar i ich doktrynÄ… "najpierw konsole, potem port na PC". Jedyne, co może niepokoić PC-tówców to fakt, że produkcjÄ… gry zajmuje siÄ™ zewnÄ™trzny zespóÅ‚, Team Bondi, w oparciu o swój wÅ‚asny silnik graficzny, który może (może!) nie być kompatybilny z PC.

Czego dowiedzieliÅ›my siÄ™ o samej grze? Jej bohaterem jest Cole Phelps, funkcjonariusz departamentu policji w Los Angeles - wszystko dzieje siÄ™ w roku 1947, wkrótce po II wojnie Å›wiatowej. Z niÄ… zwiÄ…zana jest przeszÅ‚ość gÅ‚ównego bohatera, który w trakcie dziaÅ‚aÅ„ wojennych "zrobiÅ‚ dużo zÅ‚ych rzeczy".

Ważnym elementem rozgrywki mają być przesłuchania i wizyty w miejscach przestępstw.

Te pierwsze skorzystajÄ… z technologii opracowanej przez Team Bondi, która pozwala nagrywać scenki z udziaÅ‚em aktorów (w peÅ‚nym makijażu i charakteryzacji, nie jako face/motion capture), przenoszone później bez strat jakoÅ›ci do gry. DziÄ™ki temu podczas przesÅ‚uchaÅ„ bÄ™dzie można Å›ledzić bardzo dokÅ‚adnie mimikÄ™ twarzy osób, z którymi rozmawiamy, i na jej podstawie próbować domyÅ›lić siÄ™, czy mówiÄ… prawdÄ™ czy nie.

Wizyty w miejscach przestÄ™pstw polegajÄ… z kolei na wypatrywaniu mniejszych lub wiÄ™kszych wskazówek i Å›ladów, które sÄ… zapisywane przez bohatera w jego notatniku.

Data premiery nie jest jeszcze znana (choć spekuluje się, że LA Noire wyjdzie jeszcze w tym roku, rzekomo na jesieni).

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 lutego 2010, 13:44   Rexarek
Mafia 2 i długo długo nic... ;-) ; tak będzie ;)
wtorek, 9 lutego 2010, 12:46   zakiewicz
A ja na AC2 a to już niedługo:D
wtorek, 9 lutego 2010, 10:06   hack11
Ja też poczekam na Mafie II albo na AlienvsPredator albo na MedalofHnor.Mam rozrzut w grach
wtorek, 9 lutego 2010, 7:29   Bogart
Oby ta gra była dobra to przecież z jej powodu zamordowano Maxa Payne-a.
poniedziaÅ‚ek, 8 lutego 2010, 18:39   kubek007
GTA 2 to raczej nie przebije...
poniedziaÅ‚ek, 8 lutego 2010, 17:33   Bluegardo
Wole poczekać na Mafie II po im więcej czytam tym bardziej mi się podoba, może mieć nawet 74 letni poślizg ale ja i tak poczekam (no żart :P)
poniedziaÅ‚ek, 8 lutego 2010, 16:45   kedzior687
wolę czekać na GTA V
poniedziaÅ‚ek, 8 lutego 2010, 16:45   Whitek
@Janek - jak narazie data premiery Mafii 2 jest "wyznaczona" na maj tego roku (dane z http:www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10267)
poniedziaÅ‚ek, 8 lutego 2010, 14:50   Reizen
Po tym jak odwalili konwersje GTA IV to niech się w tyłek pocałują, niech wypuszczają na PC od łaski jak chcą, moich pieniędzy na pewno nie zobaczą.
poniedziaÅ‚ek, 8 lutego 2010, 14:14   cacum3
ciekawe czy port na PC też będzie taki niedorobiony jak GTA IV. I tak obciążony zabezpieczeniami antypirackimi...

Podobne newsy

Raport finansowy Take-Two: Spec Ops: The Line może się spóźnić, brak daty premiery GTA V

News
piÄ…tek, 3 lutego 2012

raport-finansowy-take-two-spec-ops-the-line-moze-sie-spoznic-brak-daty-premiery-gta-v KolejnÄ… firmÄ…, która opublikowaÅ‚a raport finansowy za trzeci kwartaÅ‚ 2012 roku fiskalnego jest Take-Two. SpóÅ‚ka ujawniÅ‚a przy tym, że premiera Spec Ops: The Line może zostać opóźniona, nadal nie poznaliÅ›my też nawet przybliżonego terminu debiutu Grand Theft Auto V.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Postal III przyszedÅ‚ do mnie z notkÄ… od Mike’a Jareta z Running With Scissors. UprzedziÅ‚ mnie, że jeżeli zgnojÄ™ jego grÄ™ w recenzji, to “przyleci do mojego kraju i obije mi twarz lol”. Rozumiecie wiÄ™c, że nie mogÄ™ sobie na zbyt wiele pozwolić. 

Komentarzy:
46

Czasami cieszÄ™ siÄ™, że jako dzieciak nie zagraÅ‚em we wszystkie gry, które mnie interesowaÅ‚y i dziÄ™ki temu wciąż mam wiele do nadrobienia. Szczególnie cieszy mnie to, że zostawiÅ‚em sobie na później takie tytuÅ‚y, jak Sanitarium. TytuÅ‚y, które zdecydowanie przerosÅ‚yby mnie w tamtych czasach. 

Komentarzy:
27

W ubiegÅ‚ym tygodniu pojawiÅ‚a siÄ™ – na szczęście na razie niepotwierdzona – informacja, że nowy Xbox miaÅ‚by posiadać bliżej niesprecyzowany system "antyużywkowy". WywoÅ‚aÅ‚o to szczerze oburzenie wÅ›ród graczy, a ja zastanawiam siÄ™, czy takim rozwiÄ…zaniem Microsoft nie strzeli sobie w stopÄ™.

Komentarzy:
83

Starsze gry posiadajÄ… atut, na który nie mogÄ… liczyć najnowsze produkcje – wartość sentymentalnÄ…. Wspomnienia to wartość dodana, która wzbogaca nasze ulubione hity z dawnych lat. Niestety, czasem okazuje siÄ™, że miÅ‚e skojarzenia z przeszÅ‚oÅ›ci nie wystarczÄ….

Komentarzy:
152

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« luty 2012
PWÅšCPSN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829