Otwarta beta Mortal Online ruszyła. Każdy chętny może spróbować krótkiego życia w świecie gdzie każdy może (i zwykle chce) cię zabić. Powodzenia i nie dajcie się grieferom. Ale nie o tym chciałem, tylko o muzyce.
W tle poniższego filmu leci bowiem "Freedom Fighters" autorstwa Two Steps From Hell - genialny utwór, który chodzi za mną już od ponad miesiąca. Chrzanić więc obrazki i uszy do góry. Jako że dziennikarski obowiązek wzywa, na betę zapiszecie się TU.
Ale tak na serio panowie zeby grac w bete trzeba sciagnac 5 trojanow udostepnic swoje numery kont bankowych w internecie wraz z haslami i wplacic na konto cda 200000zl ... a tak na serio czy tylko mi sie wydaje ze to jest cos w stylu Dark Messiah of Might and Magic? ... no dobra nie w stylu tylko to same ale mo ;P
Ehhh widzę niektórzy nie bardzo ogarnięci są. Wytłumaczę ocb ale jak taki LordiX nie potrafi zrozumieć że open beta jest za free to co dopiero nauczyć się grać w MO. - Open Beta jest całkowicie za FREE - Nie jest to beta w celach promotorskich (dalej naprawiają poważne błędy) - Jeśli macie problem z launcherem to zamknijcie go i ściągnijcie grę przez jakiś program do torrentów (torrent do konkretnego patcha będzie w folderze z grą)Po więcej informacji idźcie na www.mortalonline.org.pl/forum
@LoediX Wiem, że z idiotami się nie kłóci, ale mógłbyś wykazać się odrobiną inteligencji lub zamilczeć jak czegoś nie wiesz. Link, który podałeś prowadzi do ZAKUPU gry w wersji FULL, a nie bety. Beta jest całkowicie darmowa!! Tu jest link do utworzenia konta: https:account.mortalonline.com/account/new.phpA tu do ściągnięcia clienta: http:www.mortalonline.com/downloadbetaMasz może jeszcze jakiś problem i czegoś nie rozumiesz?
Utwor bardzo dobry, choc Two Steps From Hell ma na swoim koncie jeszcze kilka innych niezlych kompozycji, np. Sons of War, Tristan, Dark Ages czy wlasnie wspomniany przez enkiego Heart of Courage wykorzystany w trailerze Mass Effect 2. Jak dla mnie najwieksza wada utworow TSFH jest to, ze sa one po prostu... za krotkie!