Szóste, a nawet Siódme Urodziny Klary!

Sześć lat temu na łamach CD-Action zagościła Klara - rysunkowa postać growej Heroiny. Jej powstanie to zasługa Marka Lenca, ojca-rysownika tej postaci. W ten weekend zaprezentujemy Klarę i Marka na kilka różnych sposobów, a zwieńczeniem urodzin będzie... audycja radiowa!
W tym roku urodziny Klary (Siódme, bo 7 lat temu Marek Lenc narysował Klarę i Szóste, bo wtedy objawiła się ona światu w CD-Action) będą huczały aż miło, a to wszystko za sprawą zaprzyjaźnionej z nami rozgłośni radiowej Radio-Sygnały i audycji Giercownia. Klara będzie - uwaga! - głównym gościem specjalnego mikołajkowego wydania tego programu! W jaki sposób wirtualna postać może rozmawiać ze słuchaczami i prowadzącym? Tego dowiecie się już podczas audycji :)
I jeszcze kilka istotnych szczegółów dotyczących Giercowni. Nagród będzie masa - Marek Lenc przygotował świetne kalendarze, tudzież "Klarendarze". Będą plany lekcji, tipsomaniaki z autografami rysownika i masa innych gadżetów związanych z Klarą. Część z nich możecie zobaczyć na obrazku poniżej:
A to już filmik, który dokładnie pokazuje jeden z kalendarzy ręcznie robionych Marka Lenca.
Giercownia o Klarze i z Klarą już w niedzielę o 18:00 na www.radiosygnaly.pl Przygotujcie się na naprawdę wielkie show!
PS. Posłuchajcie zapowiedzi!
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
| Więcej na temat: | Giercownia, |
Wasze komentarze, opinie, uwagi
|
niedziela, 6 grudnia 2009, 16:51 Marek Lenc
Własnoręcznie wykonany kalendarz z Klarą (Klarendarz)- jak niby dac to w CDA :)?
|
|
niedziela, 6 grudnia 2009, 8:44 Woonski
Możecie obejrzeć sobie drugi Kalendarz, a właściwie Klarendarz!Wejdźcie na stronę www.radiosygnaly.pl i zakładka Giercownia, tam jest!
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 22:20 Rayu
Dali byście taki kalendarz do CD-A, a nie głupi kalendarz-podkładkę.:P
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 18:43 sebek1995
Błagam,pliz,proszę dajcie taki do CDA :D
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 16:40 Śledziks
A pamiętam jak kilka lat temu na stronie CDA była ankieta, jak Klara ma zakończyć swój żywot czy coś takiego. Chodziło o to że Markowi Lencowi skończyły się pomysły i chciał jakoś zakończyć przygodę z Klarą, czy jakoś tak, już nie pamiętam dokładnie. Pamiętam że jedna z propozycji była związana ze zjedzeniem przez Pac-mana :D No cóż Klara dalej żyje więc sto lat! :)
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 14:00 Swirex
I jeszcze jeden i jeszcze raz... Tzn. sto lat i najlepsiejszego :-) Czy tylko ja mam problemy ze znalezieniem filmiku pokazującego kalendarz? : p
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 11:34 Venril
Może dalibyście taki kalendarz do CDA? :)
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 10:43 McMumble
Sto lat, sto lat niech żyje Klara nam sto lat niech żyje nam!Wszystkiego najlepszego życzę. Popatrz Marek jak twoja Klara szybko urosła. Teraz to już duża, siedmioletnia agentka. Gdzie można zakupić ten kalendarz ?
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 10:42 FearFang
Sto lat!!!
|
|
sobota, 5 grudnia 2009, 10:38 19Brainiac96
Fajny ten kalendarz przydał by mi się taki a nie jak zwykle z jakimiś krajobrazami albo kwiatkami, dla fanów CDA no i oczywiście sto lat choć w 2012 mamy mieć koniec świata:D
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Galerie zdjęć
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi






















