Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po zaÅ‚ożeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualnoÅ›ci przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMMA: Nowe konkrety na temat nowej gry walki od EA Sports. Będzie liga Strikeforce!

Hut sobota, 7 listopada 2009, 13:37 News
MMA-logo
MMA-logo

Podczas czwartkowej imprezy EA Winter Showcase widzieliÅ›my w akcji grÄ™ MMA, nowÄ… symulacjÄ™ sztuk walki, nad którÄ… pracuje EA Sports, na razie jednak (do 11 listopada) obowiÄ…zuje embargo na pisanie o tym, co nam pokazano. EA uchyla jednak rÄ…bka tajemnicy...

RÄ…bek ten to tak naprawdÄ™ spory "rÄ…b", bowiem dotyczy faktu, iż w grze MMA pojawiÄ… siÄ™ dwaj zawodnicy wagi ciężkiej, Brett Rogers i Jake Shields. Wraz z nimi w grze objawi siÄ™ również liga Strikeforce, która co prawda ustÄ™puje popularność UFC, ale zdobywa coraz wiÄ™cej wielbicieli wÅ›ród miÅ‚oÅ›ników sztuk walki. Kolejna z nowych informacji to fakt, iż komentarzem w grze zajmÄ… siÄ™ Frank Shamrock i Mauro Ranallo (znani miÅ‚oÅ›nikom MMA), ringowym zapowiadaczem bÄ™dzie Jimmy Lennon Jr. (szkoda, że nie nasz rodzimy "hip-hopowy anounser, Waldemar Kasta), sÄ™dzÄ… zaÅ› bÄ™dzie “Big John” McCarthy. Gra wciąż zapowiadana jest na konsole X360 i PS3, a ukaże siÄ™ w 2010 roku (niestety nawet 11 listopada nie zdradzimy wam dokÅ‚adniejszej daty, bo twórcy jeszcze jej nie podajÄ…).

A jak się "piorą" w lidze Strikeforce możecie przekonać się oglądając poniższy filmik:

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 7 listopada 2009, 22:18   somebody17
No to daliÅ›cie filmik! Prawie 10min a walka 20s. Nie ma to jak dobry wybór!
sobota, 7 listopada 2009, 19:52   Nwm
Ale ta walka lipa słaby ten białas jakiś. Haha zal ludzi co na to poszli da 1000$ za 10 sekund walki ;D
sobota, 7 listopada 2009, 16:03   dawidek3294443
WWE lepsze? Przecież wszystko w WWE jest udawane, tam nie tłuką się na prawdę tak jak w MMA.
sobota, 7 listopada 2009, 15:57   Aleanrahel
Porównywanie WWE i MMA jest nie na miejscu... To zupeÅ‚nie jak porównywanie Coli i Pizzy. Niby coÅ› w tym samym stylu, a jednak nie.
W WWE chodzi o zrobienie show, a dopiero potem walkÄ™.
W MMA chodzi przede wszystkim o walkÄ™.
Obie dyscypliny bardzo lubiÄ™, ale nie porównujÄ™ ze sobÄ….
sobota, 7 listopada 2009, 13:55   Raven335
Strikeforce to takie TNA tylko że w MMA, ale tak jak TNA próbuje dogonić WWE, tak Strikeforce próbuje dogonić UFC
sobota, 7 listopada 2009, 13:54   TargetZer0
co do WWE
napewno jest WWE Smackdown vs. Raw 2010 na PSP
nie wiem jak na inne konsole , ale chyba też coś powinno być ^^
sobota, 7 listopada 2009, 13:46   Boromir
lepsze WWE xD szkoda że na podstawie tego nie ma nowej produkcji

Podobne newsy

Słaby punkt w systemie antyużywkowym EA? Kody Online Pass tracą ważność! [UPDATE]

News
niedziela, 4 grudnia 2011

slaby-punkt-w-systemie-antyuzywkowym-ea-kody-online-pass-traca-waznosc-update Electronic Arts jako pierwsze wprowadziÅ‚o jednorazowy kod dołączany do nowych egzemplarzy gier, który po aktywowaniu daje dostÄ™p m.in. do multiplayera, czy dodatków DLC. MiaÅ‚o być to idealnym systemem „antyużywkowym”. Okazuje siÄ™ jednak, że klucz może wygasnąć, jeÅ›li nie zostanie wykorzystany odpowiednio szybko.

Komentarzy:
72

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Po cichu, dyskretnie – choć przy akompaniamencie trailerów na YouTube i aplikacji na Facebooku – powracajÄ… Duchy, najbardziej elitarna jednostka amerykaÅ„skiej armii. Ghost Recon: Future Soldier to nowe spojrzenie na seriÄ™, próba “rozruszania” jej w sposób, który ma uczynić jÄ… atrakcyjnÄ… dla obecnej generacji graczy. ZaskakujÄ…co udana. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
19

Rok 1945 Berlin. Niezwyciężona jeszcze parÄ™ lat temu III Rzesza broni siÄ™ ostatkiem siÅ‚ przed naporem aliantów zachodnich z lewej i ZwiÄ…zku Radzieckiego z prawej strony. Tak uczÄ… w szkoÅ‚ach, ale w Sniper Elite V2 całą RzeszÄ™ rzuca na kolana jeden gracz. Nasz redakcyjny gem!

Komentarzy:
7

Na pierwszym pokazie Crysisa 3 zaskoczyÅ‚y nas trzy rzeczy. Po pierwsze: prezentowana gra zdawaÅ‚a siÄ™ kompletna. Po drugie: mimo pozorów gotowoÅ›ci jej premiera planowana jest dopiero na 2013. I wreszcie po trzecie, najważniejsze: jak bardzo spodobaÅ‚a nam siÄ™ ta odÅ›wieżona formuÅ‚a strzelanki taktycznej. W liczbie mnogiej - ale jedyny i niepowtarzalny - do nowego Kryzysu przekonuje gem

Komentarzy:
12

Przygotujcie zapas Å›rodków przeciwbólowych. Max Payne powraca. Nie widzieliÅ›my go dziewięć lat, ale zapewniam – wciąż jest równie wrukwiony, jak wtedy, gdy rozprawiaÅ‚ siÄ™ z Vladimirem Lemem. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
143

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« maj 2012
PWÅšCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031