Wdowa po Kurcie Cobainie: "Jeśli chodzi o to g@wnianie Guitar Hero 5... puścimy Activision w skarpetkach"
Ale o co chodzi? Wdowa po Kurcie Cobainie, Courtney Love, poinformowała na swoim Twitterze, że "g@wnianie Guitar Hero 5" to złamanie kontraktu, i że jej prawnicy zamierzają "sue shit out of Activision". Nie wiedziała, że Kurt pojawi się w grze?
To raczej niemożliwe - bo przecież Activision nie odważyłoby się umieścić takiej postaci w Guitar Hero 5 (tak dobrze odtworzonej), gdyby nie podpisało stosownych umów licencyjnych. Być może jednak sprawą zajmowali się prawnicy LLC Cobain Enterprises, którzy nie poinformowali Courtney o całej sprawie? A może Courtney imprezowała od roku i przebudziły ją dopiero protesty fanów Nirvany, którym nie podoba się, że z Kurtem można w grze zrobić to:
Tak czy owak - takich spraw nie załatwia się chyba na Twitterze, co?
Senior CD-Action, związany z magazynem od ponad 20 lat, przez długi czas redaktor naczelny online’owego serwisu. Choć przeszedł na ciemną (jasną?) stronę mocy i aktualnie zajmuje się prowadzeniem marki Dying Light jako Dying Light Franchise Director, wciąż jest z nami obecny i czuwa (ci co mają wiedzieć – wiedzą)!