Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |
Duke Begins - jeszcze jedna gra z "Diukiem", której nie zobaczymy
Chodzi o grę Duke Begins, która powstawała w bliżej niezidentyfikowanym, za to - jak czytemy w dokumentach procesowych - "bardzo znanym studiu". Tytuł ten miał się ukazać w połowie 2010 roku, a prace nad nim powinny były ruszyć w drugiej połowie 2007 roku. Czy ruszyły? Najprawdopodobniej tak, ale wszelkie działania w tym temacie zostały zawieszone w kwietniu tego roku. Czy Duke Begins w jakiejkolwiek postaci istnieje? Tego niestety nie wiadomo.
Ponieważ jednak "Duke-gate" ciągle trwa i co kilka tygodni poznajemy nowe fakty, być może dowiemy się jeszcze czegoś na temat Duke Begins.
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 20:07 Noxbi
@Zebros22 -> Oczywiście, Duke będzie w "eXtra KLasyce" i cały majątek, który zarobisz w te 10 lat harówki przeznaczysz właśnie na tę wyczesaną grę.
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 18:30 Zebros22
Jak myslicie ? W 10 lat uzbieram kase na Duke Begins ? :D:D
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 18:14 Kakashi1994
w necie jest pełno fanowskich modów poprawiających grafikę
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 15:48 Aranor
A mnie Duke może już pocałować w... nos. Dla mnie umarł po wyjściu Manhattan Project który był kaszaniastą platformówą.
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 14:19 Trep
czy kogoś jeszcze ta gra obchodzi? oprócz rzesz fanów, oczywiście.
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 13:09 GodGift
Na pewno kiedyś jakiś Duke wyjdzie (w sensie FPS) - przecieżto żyła złota! Ale czy shit czy nie tego już nie wiemy...
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 10:45 carnivor
A czy cokolwiek z duka zobaczymy? Według mnie reaktywacja prac nastąpi za kilka miesięcy aby znów karuzela się zakręciła
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 9:59 Fuadex
Po tych gameplay'ach, gdzie klimat wylewał się hektolitrami, to cały czas czekam, aż Duke Nukem Forever w końcu wyjdzie. Nie mogę się doczekać. :/
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 9:26 Grzechu
Grałem w 3 części Duke'a na pierwszym PS i wtedy mnie kręciły te tytuły (no może Land of the babes mniej), ale teraz to już nawet nie czekam na kolejne części. Tak kombinują z tymi grami, że albo wyjdzie za przeproszeniem shit albo nic nie wyjdzie.
|
|
wtorek, 23 czerwca 2009, 9:09 Pawsik20
Będziemy czekali na Duke Begins przez 20 lat :P
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi