szukaj
login:
hasło:

zaloguj

nie masz konta? załóż!
Blogi CD-Action
Userbary CD-Action



G2600

RAGE dopiero w przyszłym roku?

Piotrek66 poniedziałek, 9 marca 2009, 16:01 News
Rage - logo
Rage - logo
Najnowszą produkcją legendarnego studia id Software będzie nie klasyczny FPS, a gra akcji RAGE. Być może jednak poznamy ją dopiero w przyszłym roku.

Sprawa nie jest jednak tak prosta, jakby mogło się wydawać. Zacznijmy więc od początku. W ubiegłym miesiącu w trakcie trwania imprezy DICE Geoff Keighley zapytał Todda Hollensheada – w trakcie wywiadu – czy tytuł wyjdzie w tym roku. Przedstawiciel studia miał powiedzieć "No, won’t be out this year" ("Nie, nie wyjdzie w tym roku"). Problem jednak w tym, że niektóre serwisy podały, jakoby Hollenshead stwierdził "No, we’ll be out this year" ("Nie, wyjdzie w tym roku"). Serwis ve3tro.com postanowił zbadać sprawę.

Redaktorzy spytali Geoffa Keighleya, jak było naprawdę. Prezenter na swym blogu w portalu Twitter potwierdził, że Hollenshead oświadczył, że RAGE nie pojawi się na rynku w tym roku. By się jednak dowiedzieć, jak jest w rzeczywistości, musimy poczekać na oficjalne stanowisko id Software.


podziel się
nasze zasoby
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Załóż konto na naszym forum.
niedziela, 16 sierpnia 2009, 14:21   sargon5
Czekam na "rage" tylko czemu musimy tak długo czekać?

wtorek, 10 marca 2009, 19:26   tymikolo
Co...??? // O mój boż... (sorki)! Ta gra jeszcze próbuje ujrzeć światło dzienne!? Ja bym już sobie odpuścił, bo o ile dobrze pamiętam, to czytałem coś o niej w CDA z września 2007-go roku... U mnie nie przejdzie, koniec.

Szukaj

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k.   webmaster: Jan Jankowski