Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Halo 5: Forge - porównanie PC i Xbox One [WIDEO]

Allor sobota, 10 września 2016, 14:15 Sprzęt

Oczywiście nie chodzi o to "czy" tylko "o ile".

Filmik porównujący został przygotowany przez Candyland:

Słowo komentarza?

To nie grafika (nawet 4K) jest najważniejsza.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 12 września 2016, 12:49   THERON23
Ps. Po prostu skończcie z tą nostalgią graficzną.
poniedziałek, 12 września 2016, 12:48   THERON23
Grafika nie jest najważniejsza, ale lepiej, żeby gra wyglądała jak z 2016 czy ogólnie nowocześnie a nie jak z 1996 czy wcześniej, piksele kostki masła czy wada wzroku, często brak światłocieni itp. itd. Stara grafa by przeminęła gdyby nie m.in. indyki z oprawą pseudoartystycznąniechcenamsięrobićgrafy lub lubięstaregrywięctakązrobięgrafeboniechcemisięrobićlepszej. Sam gram w stare gry, które mają nadal grywalność no ale co kłuję w oczy to i tak kłuję i chciałoby się remaster'a.
poniedziałek, 12 września 2016, 9:49   VondesSznycel
Shirayuki za wolny nie jest... raczej zbyt mało precyzyjny... czułość pada możesz zmienić.... jestem z tej szkoły fpsowców co zmniejszają szybkość... za to słaby jest współczynnik dokładność/szybkość... ale mówie to z doświadczeniem ponad 15 w fps na pc i rocznym na konsoli... w tej chwili ja na pc wygram z ja na padzie spokojnie... ale za 4-5 lat kto wie... Są goście co w fpsy na padzie miotom tak, że szczenna opada... dodatkowo na konsolach nie ma oszustów...
poniedziałek, 12 września 2016, 8:22   Aargh
@Shirayuki: powiedz coś mniej oczywistego. Ja wiem, że kombi jest dokładniejsze. Ale co z tego, skoro dla mnie jest to totalnie niewygodne i wolę do FPSów pada a nie urządzenie przeznaczone do pisania i klikania po pulpicie?
niedziela, 11 września 2016, 20:52   Shirayuki
Aargh w kwestii FPS pad nigdy nie dorowna myszce z klawiatura, choby niewazne jak zaawansowany bys byl. Jest po prostu za wolny
niedziela, 11 września 2016, 18:35   SerwusX
@Aargh
Umie się, umie. :) Ale w slashery i bijatyki. Jako gracz jeszcze z zeszłego tysiąclecia sterowanie na padzie jest dla mnie cokolwiek nieprecyzyjne, a nie uznaję "wspomagaczy celowania".
W multi na konsolach wszyscy mają to samo sterowanie, ale różnica jest jak między olimpiadą a paraolimpiadą - i tu, i tu wszyscy mają teoretycznie równe szanse. :/
niedziela, 11 września 2016, 18:10   Aargh
@SerwusX: jak się nie umie na padzie grać to musisz współczuć ;)
niedziela, 11 września 2016, 18:06   SerwusX
Poza tym szczerze współczuję graczom, którzy muszą grać w FPSy na padzie.
niedziela, 11 września 2016, 18:04   SerwusX
@EastClintwood
Lubię i wolę kiedy gry wyglądają ładnie. Problem?
niedziela, 11 września 2016, 14:02   tirtel
gra jest za darmo. DARMO. NIC nie płacicie, nawet mikropłatności nie ma.

O autorze

Allor

Podobne newsy

Halo Mega Bloks: Kolejny klocek (?) układanki [WIDEO]

News
środa, 11 stycznia 2017

halo-mega-bloks-kolejny-klocek--ukladanki-wideo Platformowy spin-off Halo znów się do nas wdzięczy. I znów nam szkoda, że ostatecznie go skasowano.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Przeglądając lutowe premiery na Steamie, cierpiałem. Bardzo. Teraz wy poczujcie mój ból. Oto lista najsmutniejszych premier steamowych w nadchodzącym miesiącu. Każdą z 33 produkcji opatrzyłem tylko oficjalnymi screenami i cytatami z opisów.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z