2
3.07.2016, 22:32Lektura na 1 minutę

[EURO 2016] Walia-Belgia – podsumowanie

Wielu z was stawiało na Walijczyków, ale nikt nie spodziewał się aż takiej bramkowej przewagi.

DavyStrange

I mówiąc "nikt", mam na myśli dosłownie nikt – żadna ze 128 osób biorących udział w konkursie nie wytypowała 3:1 dla Walii. Z tego tytułu powerbank TL-PB10400 zdobywa kondiq91, który jako pierwsza z (tylko!) dwóch osób trafił dwóch strzelców.

W związku z tym, że poprawnego wyniku nie wytypował nikt, dwie osoby trafiły po dwa nazwiska, a kilka po jednym, tabela rankingowa praktycznie się nie zmieniła. Nie zmienia to oczywiście faktu, że zabawa nie ustaje, a walka o nagrody będzie coraz bardziej zażarta – pamiętajcie, że za odgadnięcie wyniku ćwierćfinału dostajecie 6 punktów, a półfinału – 8.

Jeśli chodzi o symulacje – FIFA była w tym przypadku bardziej wiarygodna, gdyż według PES-a wygrać mieli Belgowie. Żadna z gier nie potrafiła też odgadnąć ani jednego rzeczywistego strzelca, ale – wnosząc choćby po waszych typach – mecz okazał się być co najmniej zaskakujący. W końcu kto np. spodziewałby się, że siedzący na ławce rezerwowych przez 80 minut Vokes wejdzie na boisko i 6 minut później przybije gwóźdź do trumny Belgów?