24
31.05.2012, 11:43Lektura na 1 minutę

Splinter Cell: Blacklist - Sam Fisher powróci na E3!

To jeszcze niepotwierdzone, ale od rana internet huczy na temat kolejnej "niespodzianki z E3". Tym razem zabawę zepsuto koncernowi Ubisoft, pojawiły się bowiem doniesienia, że na nadchodzącej imprezie zapowiedziana zostanie gra Splinter Cell: Blacklist. Co wiemy na jej temat?


Tymon „Hut Sędzimir” Smektała

Szczegółów na razie brak - wszystkie informacje pochodzą z kilku rozproszonych wpisów na NeoGAF-ie, Twitterze i kilku pomniejszych forach.

Wedle nich nowa gra nosi tytuł Splinter Cell: Blacklist (od "czarnej listy", na której Sam Fisher umieścił swoich wrogów) i jest bezpośrednią kontynuacją Splinter Cell: Conviction. Nad tytułem tym pracuje studio Ubisoft Toronto dowodzone przez Jade Raymond. Według postera NeoGAF-u dostaniemy podobną rozgrywkę, jak w Conviction, ale z Samem wyglądającym po staremu, a więc występującym w czarnym kombinezonie i w goglach.

Więcej informacji - zapewne - na konferencji Ubisoftu. Już w poniedziałkowy wieczór!


Redaktor
Tymon „Hut Sędzimir” Smektała

Senior CD-Action, związany z magazynem od ponad 20 lat, przez długi czas redaktor naczelny online’owego serwisu. Choć przeszedł na ciemną (jasną?) stronę mocy i aktualnie zajmuje się prowadzeniem marki Dying Light jako Dying Light Franchise Director, wciąż jest z nami obecny i czuwa (ci co mają wiedzieć – wiedzą)!

Profil
Wpisów4062

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze