Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Galerie | Gry A-Z | Forum | Blogi | Konkursy | Gry online |
Diablo III: Zagraj za darmo, jeśli masz dobrego kumpla
Nie trzeba kupować Diablo III, by bez opłat przekonać się o jakości gry. Posiadacze Guest Passów - kuponów dołączanych do każdej pudełkowej kopii nadchodzącej produkcji Blizzarda - będą mogli pograć do pewnego momentu za darmo.
Przez pierwszych 30 dni od premiery Diablo III po wprowadzeniu Guest Passa zyskacie dostęp do darmowej Starter Edition, która zawartością jest zbliżona do bety. Możliwe będzie rozegranie pierwszego aktu do napotkania Skeleton Kinga, rozwinięcie postaci maksymalnie do 13 poziomu doświadczenia i wspólna rozgrywka z innymi posiadaczami Starter Edition.
Nie będziecie za to mieli dostępu do "zarabiającego" realną gotówkę systemu aukcji oraz - siłą rzeczy - dalszej części gry.
Enjoy!
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet |
|
sobota, 26 maja 2012, 17:43 nani321
mógłby mi ktoś podać guest passa będę wdzięczny; kamillukasik1993@gmail.com |
|
piątek, 25 maja 2012, 19:42 leolam2
Ponownie proszę o guest passa email: leolam1@vp.pl |
|
poniedziałek, 21 maja 2012, 13:26 Crunchips
Ha ja dostanę go za 4 dni (kocham Cię Szymon)! |
|
czwartek, 17 maja 2012, 22:09 alistair80
@neon38 - a niby jakim cudem, skoro, żeby przyłączyć grę do swojego konta, trzeba mieć klucz? Nie widzę opcji do ściągania przed zakupem na Battle.net. |
|
czwartek, 17 maja 2012, 18:01 Gwaine
Ponownie proszę o Guest Pass , nie śpię nocami i cały czas zastanawiam się czy mój laptop podoła zadaniu. Odwdźięcze się ... błagam jakąś życzliwą osobę mrbonuso@gmail.com |
|
czwartek, 17 maja 2012, 12:36 Shinurike
Jeżeli ktoś posiadacie GP, a nie chce z niego korzystać, ew. nie ma go komu dać, to prosiłbym aby mi go wysłał na e-maila, gdyż jestem ciekawy rozgrywki w trzecią część "Diabolo", a u mnie w mieście wszystkie gry są wyprzedane a najbliższa dostawa jest za ok. tydzień, a mi trudno tyle czasu wytrzymać. Ja, pomimo tego że jestem wielkim fanem nie załapałem się na swoją sztukę EK odłożoną w miejscowym sklepie gdyż moja gra została kupiona. Dlatego proszę was o wysłanie guest passu na mail: shinurike@gmail.com. |
|
czwartek, 17 maja 2012, 1:01 stasek
bardzo bym prosil o guest pass,mam taka ochote na giere,a puki co nie stac mnie by kupic |
|
czwartek, 17 maja 2012, 0:19 Rafal1977
Mam jeden wolny i z chęcią się podzielę |
|
czwartek, 17 maja 2012, 0:16 Gwaine
Ja również nie mam takiej opcji pobrania D3 więc bardzo bym prosił Was drodzy koledzy o guest pass |
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi