Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |
Call of Duty: Modern Warfare 3 - nowe tryby rozgrywki 
Zgodnie z obietnicą Infinity Ward dodało dzisiaj nowy tryb rozgrywki do Call of Duty: Modern Warfare 3. Studio zapowiedziało także, że w ciągu weekendu wprowadzi też kolejny wariant zabawy.
Na oficjalnym forum Call of Duty: Modern Warfare 3 Robert Bowling odpowiedzialny w Infinity Ward za kontakty ze społecznością fanów poinformował, że dzisiaj dodano Community Playlists – listę, na której będą pojawiać się popularne lub unikatowe tryby rozgrywki z prywatnych sesji. Dzięki temu będzie można prowadzić w nich rankingowe mecze.
Na pierwszy ogień na nową listę trafił wariant Hardcore HQ Ricochet – trudniejsza wersja trybu HQ (m.in. pozbawiona interfejsu), w którym zadaniem graczy jest walka o przejęcie baz przeciwnika lub ich zniszczenie. Słówko Ricochet oznacza też, że ktokolwiek będzie strzelał do swoich sojuszników z drużyny, pociski zamiast w cel trafią w strzelającego. Ponadto „rykoszetu” doczekały się wszystkie tryby w wersji Hardcore.
Z kolei w czasie weekendu dodany zostanie drugi nowy tryb zabawy – Drop Zone. Zadaniem graczy będzie przedostanie się do strefy zrzutu. Gdy nasza drużyna sprawuje nad nią kontrolę, za każdą sekundę przebywania w jej obszarze członkowie zespołu otrzymują po 20 punktów. Wygrywa ta ekipa, która zdobędzie ich 7500. Ponadto, jeśli będziemy okupować strefę zrzutu, co 15 sekund zrzucany będzie pakiet medyczny. Pointstreaki będzie można zdobyć tylko poprzez kradzież apteczek, inne sposoby ich gromadzenia zostają w tym trybie wyłączone.
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
|
niedziela, 18 grudnia 2011, 12:09 maximus420
@gabol2008-nie gadaj,bo te FMG9 Akimbo to juz jest gruba przesada,niedługo na szczescie zostana spatchowane.
|
|
niedziela, 18 grudnia 2011, 11:58 gabol2008
Właśnie po to jest akimbo - do zwiększenia mocy broni. Jeśli za często padasz na multi to pograj sobie w co-op a nie się żalisz na forum...
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 19:37 maximus420
@w0kzz-karabiny może i nie są za mocne,tylko w MW3 ma sie o połowę mniej "życia" niż w MW2:)
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 19:18 walus666
A ja od godziny nie mogę się wbić na ich gówniane serwery
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 18:01 Wcogram
OCB z tym rykoszetem. W COD4 przecież to było normalne w trybie hardcor.
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 16:58 Szyn96
Bardziej ciekawe jest to , kiedy zminejszą moc tych głupich akimbo...
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 16:50 w0kzz
Czy wam też się wydaje, że karabiny w MW3 są trochę za mocne ?
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 15:29 SummonerXP
@OmAGIC skoro to "było" to czemu ludzie wciąż kupują fps? Przecież to non-stop to samo.
|
|
piątek, 16 grudnia 2011, 14:55 symekoo7
Neguje
Ha, jestem pierwszy :) |
|
piątek, 16 grudnia 2011, 14:53 vieri321
@OmAGIC idź trollować gdzie indziej -,- Z kolei w czasie weekendu dodany zostanie drugi nowy tryb zabawy – Drop Zone. Zadaniem graczy będzie przedostanie się do strefy zrzutu. BO TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO ! Co do newsa czekałem aż ten tryb będzie w meczach rankingowych posprawdzajcie bo dużo trybów jest na prywatnych serwerach np. zarażony. Tak btw są serwery dedykowane na których zdobywa się exp ;)
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi