Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |

W trakcie rozpoczynających się dzisiaj targów gamescom przedstawiciele Codemasters poinformowali, że od dnia dzisiejszego posiadacze Xboksów 360 mogą pobierać demo Bodycount. Opublikowano również trailer je promujący.
Wersja demonstracyjna Bodycount, która dzisiaj pojawiła się w usłudze Xbox Live, pozwala przetestować pierwsze misje z gry osadzone w Afryce. Naszym zadaniem jest śledzenie i zniszczenie bojówek lokalnego watażki odpowiedzialnych za masakrę stacjonującej tam jednostki wojskowej. Gracze na swoim wyposażeniu znajdą m.in. G36 SMG, strzelbę Super 90 Shotgun, granaty oraz miny zbliżeniowe.
Na razie demo dostępne jest tylko na Xboksie 360, ale przedstawiciele Codemasters obiecują, że w późniejszym terminie pojawi się ono także na PS3. A o to nowy film „Z pamiętnika developera” poświęcony wersji demonstracyjnej Bodycount:
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
| Więcej na temat: | gamescom 2011, FPS, Codemasters, |
|
niedziela, 21 sierpnia 2011, 18:56 Giszpix123
"obiecują, że w późniejszym terminie pojawi się ono także na PS3"
Późniejszy termin to za ile? Miesiąc, Rok, Lata |
|
środa, 17 sierpnia 2011, 17:08 Suteq
Trolololol, szkoda, że nie wpadliście na to, że ktoś może mieć konsolę offline. Brawo geniusze.
|
|
środa, 17 sierpnia 2011, 10:04 Mati87
@Suteq - jeśli dla ciebie coś jest crapem bo tobie się nie podoba to gratuluję, nic tylko współczuć. A wiem że masz tylko peceta bo beczysz że pecety pominięte. Ładnie to maciekprince ujął.
|
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 20:58 maciekprince
@Suteq
"A PC jak zwykle mają gdzieś" Po tym fragmencie można poznać że jesteś only borring pc player. Jakbyś miał konsolke to by ci to wisiało tak jak mi wisi. |
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 17:23 Professor
ehhh te materialy wygladaja raczej jak jakis odstraszacz, a nie zacheta do kupna.
|
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 16:53 Suteq
Mati87
Crapem będzie IMO bo nienawidzę nudnej strzelanki takich jak Crysis, a Bodycount właśnie idzie takim tropem. I skąd wiesz, że jestem pc only gamerem proroku? |
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 16:37 ravvcio
Codemasters coraz bardziej wychodzi z wyścigówek ;p
|
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 15:50 KMyL
Hmmm - grafa w miarę, Bloody screen to jakiś ketchup screen, AI nie głupie... Tylko Głupie... A model zniszczeń jakiś taki śmiszny - jakby wszystko było ze styropianu...
Nie zachęcają mnie te materiały :/ |
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 15:22 Mati87
@Suteq - prorok? Chyba że crap to 7/10 dla Ciebie? cóż, sucks to be a pc only gamer i trzeba się jakoś pocieszać, nie?
|
|
wtorek, 16 sierpnia 2011, 14:41 Giszpix123
Na razie tylko dla Gold kontach -.-
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi