Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGuild Wars 2 - wywiad z Martinem Kersteinem i Erikiem Flannumem

Monk poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 20:46 News
pc
Eir Stegalkin i jej wilk, Garm. We wtorek w kioskach!
Eir Stegalkin i jej wilk, Garm. We wtorek w kioskach!

In English:

Last month, at the European press event, I had an opportunity to ask Martin Kerstein and Eric Flannum a few teeny tiny questions. The interview is kind of an online supplement to the Guild Wars 2 preview that will be published in the August issue of “CD-Action”, the largest Polish gaming magazine, in stores tomorrow, August 2nd, blah, blah, blah.

Sex-having Sylvari, undead breeding animals and yet another, THIS-TIME-123%-SUCCESSFUL-AMAGAWD, attempt to get Mesmer revealed - you'll find it all here! Please enjoy.

CDA: One of the lore questions that bother players the most is – do Sylvari have sex? Are they able to procreate on their own, or just keep sprouting out of the Pale Tree?

Martin Kerstein: I'm not exactly a lore person, but as far as I understand – yes, Sylvari can have sex and they will have sex with whoever they like, they are fully capable of doing so. But they don't do it to create to new Sylvaris. They actually grow from the tree.

CDA: We know one of the Elder Dragons, Zhaitan, commands an army of the undead. What kind of undead will we find in his ranks?

MK: He's based in Orr. The whole continent of Orr basically sunk and all the people died. So when Zhaitan brought Orr up back to the surface, he already had a lot of undead at his disposal. And he'll have whoever falls under his influence.

Eric Flannum: There's a huge variety in Zhaitan's army. Last few maps of the game are Orr, and we have to populate these maps. So you'll see things from undead giants to undead quaggan... and maybe undead chickens and cows! (laughs)

CDA: Are there any really big underwater cities in the game? Or places you will reach swimming down, and then you can walk normally again, some sort of Atlantis?

EF: You mean separate areas like Lion's Arch? No, there aren't any cities that are that large underwater now. And there are no places to swim down and walk normally.

CDA: Let's say I would like to play a Chaotic Evil Mesmer... as Mesmers will, obviously, make it to the final game...

MK: That's based only on your speculation!

CDA: Sure. So, what can I do to role-play an evil character?

MK: You will not be able to play a true evil character, as we want our players to be heroes. Though you can go for the vigilante-style, which means you'll be a good guy, but you can swagger, and intimidate people while talking to them.

CDA: Alright, so what are the differences between characters that are, for example, ferocious and heartful?


EF: When a character is ferocious you'll have a lot of different options. Occasionally, when you're doing your personal story, you'll have an option to do something you couldn't have done, if you weren't ferocious. You'll sometimes get different dialogue options, you'll sometimes see NPCs react differently to your actions.

CDA: These different actions I can perform - how different will they be? Will it be possible to kill an NPC, just through choice, because it's connected to my character's “alignment”? Something similar will be present in Star Wars: The Old Republic.


EF: It's usually not that extreme. We wanted to be appealing to role-playing players as much as possible. But we don't want people to concentrate on their possible gains, when choosing a particular personality. We want players to play the way they want to.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 sierpnia 2011, 0:37   strenghold
@Renegald, wydaje mi się, że będą bardziej jak Samsung i Apple, Samsung robi dobrze i tanio( :D ) a Apple lepiej ale dwa razy drożej( xD ) wydaję mi się natomiast, że pozostaną Samsungiem w tych wyścigach i zdecydują się na 120zł albo coś koło tego.
wtorek, 9 sierpnia 2011, 0:34   strenghold
Czekam na GW 2, nawet zamawiam preorder, bo uważam GW za jedyną grę, która jest w stanie zastąpić WoWa, najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że będzie można go zdalnie kontrolować z Iphona, a ja nie chcę się chwalić ale właśnie jutro stanę się posiadaczem jednego z tych cudownych urządzeń, niby w WoW też była taka funkcja ale była średnia, tutaj obserwując screeny w telewizji Hyper wywnioskowałem, że jest niezła. Rzucił bym GW jeżeli WoW wszedł by w F2P(trochę zaplątałem skrótami ale to nic :D) Czekam.
czwartek, 4 sierpnia 2011, 16:57   jakub77a
@Renegald
GW kosztowało 129,99 PLN za premium, kolekcjonerka 229,90. Myślę ze tym razem też tak zrobią, ale ja i tak pewnie kupię najbardziej wypasioną wersję jaka będzie dostępna w EU.
czwartek, 4 sierpnia 2011, 9:42   ZdeniO
Mesmer to pewniak. W wywiadach twórcy porównywali już inne klasy z GW2 do klas z GW1, Mesmer jeszcze się w porównaniach nie pojawił. Ten wywiad tylko potwierdza... : > Ciekaw tylko jestem jak zaprojektują tą klasę. Wiadomo, że w GW2 to jednak inna sprawa - przecież tu nie łączymy dwóch klas. Co do gamescomu - nie mogę się doczekać, tym bardziej, że tam będę :] Jaram się grywalnymi Asurami, chciałbym zobaczyć jak działają ich golemy. No i będzie jeszcze startowa lokacja Charrów! P.S. Świetny wywiad, dzięki.
środa, 3 sierpnia 2011, 18:35   PTa4
Czyli będzie można uprawiać seks, jak np. w Dragon Age pokazujące animacje?
środa, 3 sierpnia 2011, 7:26   Renegald
A mi chodzi tylko jedno pytanie po głowie. Jaka była cena GW na premierę? I czy GW2 będzie kosztował "normalną" cenę czyli około 120 złotych czy możę będzie z kategori Blizzard i będzie kosztował 189zł? Wiem, że na to pytanie trudno odpowiedzieć, ale co o tym myślicie?
wtorek, 2 sierpnia 2011, 21:24   CDAvsPlay
A będzie można robić seks w GW2?
ps:Monk wrócił na forum:D!
wtorek, 2 sierpnia 2011, 13:20   JakubK
Pierwsze pytanie owni. :D
wtorek, 2 sierpnia 2011, 12:01   MonkOfWar
A także (poniekąd) obecność, w lochach, Mesmerów typu NPC. I pewien art, utrzymany wybitnie w stylu pozostałych "artów klasowych". I fragment filmu z wizyty w ANet, gdzie widać deva grającego postacią z różowym (czyt. mesmerskim) paskiem zdolności, jakiego nie ma żadna inna profesja. I gra słowna z innego niedawnego wywiadu, coś a'la "I love Engineer, I think I'm gonna play him post-release. Do you think the last profession may change my MIND?" "Yes, I think the last profession may change your MIND. Ahaha."
wtorek, 2 sierpnia 2011, 11:39   Yamaha
Za mesmerem świadczy również fakt że mesmerzy pojawili się już w książkach z GW.
http:wiki.guildwars2.com/wiki/Queen_Jennah
http:wiki.guildwars2.com/wiki/Countess_Anise

O autorze

Monk

Podobne newsy

Zapowiedziano rozszerzenie do Guild Wars 2: Heart of Thorns [WIDEO]

News
poniedziałek, 26 stycznia 2015

zapowiedziano-rozszerzenie-do-guild-wars-2-heart-of-thorns-wideo Guild Wars 2 otrzyma swój pierwszy duży dodatek. Ponad dwa lata po premierze, gra rozszerzona zostanie o Heart of Thorns, które ma "reprezentować nową wizję postępu w MMO". Zamiast standardowego podwyższenia level capu, przedstawiony zostanie nowy system Mastery, dzięki któremu gracze na wysokich levelach otrzymają nowe umiejętności.

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraźmy sobie co by się stało, gdyby PRL (do)trwało do dziś. Jak wyglądałby wówczas nasz - polskich graczy - świat? I nie będę się kłócił, że tak na pewno by było, jak zaraz opiszę. Ale… tak mogłoby być.

Komentarzy:
198

Ile razy CDP ogłasza jakiś istotny fakt/wydarzenie związane z Wiedźminem 3, natychmiast przynoszę z lodówki colę albo inny napój, chipsy lub popcorn, rozsiadam się przed monitorem i radośnie pokwikując, nurzam się w shitstormie, który po chwili szaleje w internecie.

Komentarzy:
383

Sprzęt Nintendo, pomijając najgłupsze nazwy ostatnich kilku generacji konsol, jest czymś, co każdy gracz po prostu powinien mieć. My mieliśmy za to okazję pobawić się New Nintendo 3DS-em, którego kupić będzie można już za kilka dni i mamy tym samym okazję powymądrzać się na temat tego, czy warto wydać na ten sprzęt swoje ciężko uciułane pieniądze.

Komentarzy:
42

Nie wiem, czy moje uwielbienie do absurdu w grach nie zaczęło się wiele lat temu, kiedy godzinami rozbudowywałem zamki w Heroes of Might & Magic 3. Po latach mam wrażenie, że to gra, do której wrzucano wszystko „jak leci”, a jednocześnie podziwiam to, że twórcom naprawdę udało się zmieścić w niej tyle różnych dziwactw, tyle niepasujących do siebie inspiracji... i wszystko to ma jakiś sens.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z