55
23.06.2011, 13:14Lektura na 1 minutę

15 lat Quake´a [WIDEO]

Nie tylko Sonic świętuje urodziny, lecz również inna seria, nawet bliższa memu sercu. Słodką piętnastkę fetuje dziś Quake, legenda gier FPS i perła w koronie id Software. Z okazji rocznicy na stronie Bethesdy znalazły się ciekawe materiały wspominkowe, a także... materiał sprzed 15 lat z wypowiedzią młodego Johna Carmacka.


Adam „Adzior” Saczko

Na stronie Bethesdy możecie poczytać wspomnienia Johna Carmacka i obecnego prezesa id Software, Todda Hollensheada. Ciekawa lektura i interesujące spojrzenie w przeszłość.

Rocznice gier to zawsze świetna okazja do powspominania. Ja Quake'a głównie kojarzę z latami wczesnej podstawówki, kiedy ojciec mój szanowny chadzał na ploty do sklepu komputerowego połączonego z kafejką do grania w sieci. Jako siedmiolatek trochę nie ogarniałem gry, ale bawiłem się przednio. Niemniej, jak dziecko ma do czynienia z brutalną grą to potem wyrasta z niego coś dziwnego. Blaaaa.

Obejrzyjcie zatem nagranie z QuakeWorld z 1996 oraz podzielcie się swoimi wspomnieniami.


Redaktor
Adam „Adzior” Saczko

Od lat gram, piszę, gadam i robię gry. W efekcie gadam o grach popisowo zrobionych. Zagraj w Unavowed.

Profil
Wpisów2882

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze