Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITJurassic Park: The Game - premiera wersji PC opóźniona

Piotrek66 środa, 27 kwietnia 2011, 11:35 News
Jurassic Park: The Game
Jurassic Park: The Game

Jeszcze w tym miesiącu na PC miał ukazać się pierwszy epizod Jurassic Park: The Game – przygodówki od Telltale Games będącejegranizacją kultowego „Parku Jurajskiego”. Niestety okazuje się, że gra ukaże się znacznie później - dopiero pod koniec roku.

Jak poinformowali przedstawiciele Telltale Games, pierwszy odcinek Jurassic Park: The Game zawita na PC jesienią. Oznacza to więc, że gra ukaże się równocześnie z wersjami na Xboksa 360 i PlayStation 3. Głównym powodem poślizgu jest chęć dopracowania produkcji.

Twórcy oznajmili również, że ci, którzy zamówili Jurassic Park: The Game przed premierą, otrzymają zwrot pieniędzy i będą mogli pobrać jedną, dowolną grę studia.

Dla przypomnienia - trailer produkcji z nową datą premiery:

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 1 maja 2011, 13:34   richter5
trochę kiepsko gra wygląda.... Ale najważniejsze żeby klimat FABULARNY był udany
środa, 27 kwietnia 2011, 18:01   Siemiatyczanin2405
Turok 2 seeds of evil ahhh pamiętam te czasy jak przesiadywałem przy tej grze strzelając z Tek Bow
środa, 27 kwietnia 2011, 16:31   aleksdraven
mam racje w pierwszym trailerze t-rex ryczał jak jakaś gęś normalnie, dobrze ze to poprawili.
środa, 27 kwietnia 2011, 16:28   aleksdraven
czy czasem w poprzedniej wersji trailera t-rex nie miał innego głosu??(oczywiście teraz ma idealny, taki jaki powinien być)
środa, 27 kwietnia 2011, 15:59   wielki1
Lost nie wyglądało super (gra) ale była super wnerwiłem się bo gdy(wreszcie ominąłem potwora to mi wyskoczył błąd i usunąłem:()
środa, 27 kwietnia 2011, 15:03   skoczny
@Arkadiusz007: na PL raczej nie liczyłbym. A cena za cały sezon będzie (jak zwykle) całkiem korzystna dla fanów gatunku.
@Skydevil: dziwne by przygodówka miała dynamikę turniejów Quake'a III... Sama grafika nie wygląda cudnie, ale sam silnik nie jest zbyt potężny. Mimo to powinna wystarczyć dla fanów gatunku :)
środa, 27 kwietnia 2011, 13:23   Skydevil
grafika na poziomie ps2 a dynamika na poziomie sapera.
środa, 27 kwietnia 2011, 13:07   GARY93
Eee.. . Przygodówka? Jakoś się nie palę na ten tytuł. Może Turok
środa, 27 kwietnia 2011, 12:48   smd87
Uwielbiam dinozaury! Co prawda za przygodówkami za bardzo nie przepadam, ale dla tej jednej gry może zrobię wyjątek.
środa, 27 kwietnia 2011, 12:40   Vantage
Przygodówka w słabej oprawie, czyli nie moja działka.

Podobne newsy

Świąteczna wyprzedaż na Steamie - dzień 3. S.T.A.L.K.E.R., Neverwinter Nights 2, Mount & Blade i inne

News
środa, 21 grudnia 2011

swiateczna-wyprzedaz-na-steamie---dzien-3-stalker-neverwinter-nights-2-mount--blade-i-inne Rozpoczął się trzeci dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie. Dzisiaj taniej można kupić m.in. gry z serii S.T.A.L.K.E.R., Neverwinter Nights 2 w edycji Platinum oraz produkcje z cyklu Mount & Blade.

Komentarzy:
124

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Po cichu, dyskretnie – choć przy akompaniamencie trailerów na YouTube i aplikacji na Facebooku – powracają Duchy, najbardziej elitarna jednostka amerykańskiej armii. Ghost Recon: Future Soldier to nowe spojrzenie na serię, próba “rozruszania” jej w sposób, który ma uczynić ją atrakcyjną dla obecnej generacji graczy. Zaskakująco udana. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
15

Rok 1945 Berlin. Niezwyciężona jeszcze parę lat temu III Rzesza broni się ostatkiem sił przed naporem aliantów zachodnich z lewej i Związku Radzieckiego z prawej strony. Tak uczą w szkołach, ale w Sniper Elite V2 całą Rzeszę rzuca na kolana jeden gracz. Nasz redakcyjny gem!

Komentarzy:
6

Na pierwszym pokazie Crysisa 3 zaskoczyły nas trzy rzeczy. Po pierwsze: prezentowana gra zdawała się kompletna. Po drugie: mimo pozorów gotowości jej premiera planowana jest dopiero na 2013. I wreszcie po trzecie, najważniejsze: jak bardzo spodobała nam się ta odświeżona formuła strzelanki taktycznej. W liczbie mnogiej - ale jedyny i niepowtarzalny - do nowego Kryzysu przekonuje gem

Komentarzy:
12

Przygotujcie zapas środków przeciwbólowych. Max Payne powraca. Nie widzieliśmy go dziewięć lat, ale zapewniam – wciąż jest równie wrukwiony, jak wtedy, gdy rozprawiał się z Vladimirem Lemem. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
141

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z