Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |
The Sims 3: Pokolenia - przeżyj wirtualny kryzys wieku średniego [WIDEO]
Electronic Arts oficjalnie ujawniÅ‚o nowy, czwarty już dodatek do The Sims 3. Rozszerzenie nazwane Pokolenia pozwoli nam w jeszcze wiÄ™kszym stopniu doÅ›wiadczyć procesu dorastania naszych wirtualnych ludzików.
Dodatek Pokolenia przeprowadzi graczy przez każdy etap życia Simów – od dzieciÅ„stwa, przez życie nastolatków po dorosÅ‚ość. Twórcy obiecujÄ…, że rozszerzenie przyniesie ze sobÄ… nowe aktywnoÅ›ci – dzieci bÄ™dÄ… mogÅ‚y bawić siÄ™ na drzewie, nastolatki pÅ‚atać figle, a doroÅ›li… cierpieć na kryzys wieku Å›redniego.
Jakby tego byÅ‚o maÅ‚o, nasze Simy bÄ™dÄ… mogÅ‚y zorganizować szalonÄ… imprezÄ™, której finaÅ‚ może być nieprzewidywalny. ZdarzyÅ‚o siÄ™ komuÅ› przedawkować alkohol? Nasi podopieczni nie różnić siÄ™ bÄ™dÄ… pod tym wzglÄ™dem od zwykÅ‚ych ludzi.
W zależnoÅ›ci od wieku naszego Sima, napotka on na inne problemy. Nastolatek może popaść w kÅ‚opoty przez zÅ‚e oceny, pan mÅ‚ody może zorganizować wieczór kawalerski, a małżeÅ„stwo dorosÅ‚ych ludzików może siÄ™ rozpaść w wyniku… krążących po mieÅ›cie plotek.
Dodatek Pokolenia przyniesie ze sobÄ… także nowy system wspomnieÅ„, który bÄ™dzie Å›ledzić najważniejsze momenty z życia Simów – bez wzglÄ™du na to, czy byÅ‚y one radosne, czy wrÄ™cz przeciwnie. Gracze bÄ™dÄ… mieli możliwość publikowania ich na swoim profilu na oficjalnej stronie gry. OczywiÅ›cie pojawiÄ… siÄ™ także nowe przedmioty.
Rozszerzenie ukaże siÄ™ 1 czerwca. W naszej GALERII znajdziecie kilka pierwszych obrazków z produkcji, a poniżej jej zwiastun:
| Podziel siÄ™: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel siÄ™ | Tweet | ![]() |
|
czwartek, 19 maja 2011, 17:11 sasuke1002
ehh. nawet w tej grze nie umieją zniszczeń zrobić ... dziecko niszczy zamek z piasku lecz on się nie niszczy. ehh, realistyka rlz :)
|
|
czwartek, 19 maja 2011, 16:58 agnessailormoon
parafia.biz
|
|
czwartek, 19 maja 2011, 16:58 agnessailormoon
kanaka i in., jakiÅ› czas siÄ™ na to natknęłam, choć nie wypróbowywaÅ‚am, ale to dla ludzi z dystansem :)http:parafia.biz/
|
|
wtorek, 26 kwietnia 2011, 17:01 Voodo
Ciekawie to wygląda ;). Zobaczymy jakie inne nowości wprowadzi ten dodatek. :)
|
|
wtorek, 12 kwietnia 2011, 22:11 dwinar
@kanaka
Wcale nie Å›mieszny ten suchar... Taki sobie twórcy Simsów Å›wiat wykreowali i nie ma takiej profesji... |
|
środa, 6 kwietnia 2011, 22:05 kanaka
czemu mój sim nie może zostać ksiÄ™dzem ???
|
|
środa, 6 kwietnia 2011, 15:57 SOKoL90
Re: KUpowac ale jak tyle mln ludzi gra w symulator farmy to ja p(>>)
|
|
środa, 6 kwietnia 2011, 15:57 SOKoL90
ale trzeba miec nas r @n e w łbie zeby takie fglupie gry robic
|
|
środa, 6 kwietnia 2011, 10:44 Alucard667
Ja tam bym wolał zwierzaki...
|
|
środa, 6 kwietnia 2011, 10:12 Tricky
hm.. już się czuję staro...
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi