Najlepsze gry 2010 - Najlepsza oprawa audio
87% graczy twierdzi, że grafika jest najważniejsza... ale bez oprawy dźwiękowej, gry nie miałyby takiego klimatu. Atmosferę buduje bowiem ścieżka audio - jakość dialogów, efektów specjalnych, muzyki. Które gry kazały nam w 2010 roku najbardziej podkręcić głośniki?
Alan Wake (więcej informacji)
Fantastyczne dialogi, których jakość znacznie poprawiała odbiór scen z dialogami, opatrzonych dość drewnianymi animacjami, niezwykle klimatyczna muzyka i szereg odgłosów tła, tworzących atmosferę mrocznego, zamieszkałego przez złe siły lasu. Warto grać w słuchawkach i po ciemku, by w całości wsiąknąć w świat Bright Falls.
Senior CD-Action, związany z magazynem od ponad 20 lat, przez długi czas redaktor naczelny online’owego serwisu. Choć przeszedł na ciemną (jasną?) stronę mocy i aktualnie zajmuje się prowadzeniem marki Dying Light jako Dying Light Franchise Director, wciąż jest z nami obecny i czuwa (ci co mają wiedzieć – wiedzą)!