Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |
Dungeons: Fajny gnom powraca w nowym zwiastunie [WIDEO]
Gdy w sierpniu przy okazji targów gamescom po raz pierwszy pokazano następcę słynnego Dungeon Keepera, narzekaliście na to, że nie było widać samej rozgrywki. Dziś głód mrocznych lochów i utytłanych w złocie herosów zostaje zaspokojony - nowy zwiastun Dungeons właśnie pojawił się w sieci.
Choć ocenianie gry po zwiastunach jest jak jedzenie lasagne przez słomkę, można powiedzieć, że gra zapowiada się dobrze zarówno dla młodszych graczy, jak i tych pamiętających, czym charakteryzował się oryginalny Dungeon Keeper.
Grafika jednak wydaje się nieco spóźniona... szczególnie, że premiera Dungeons dopiero w lutym 2011.
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
|
piątek, 18 lutego 2011, 20:21 kamodiego
To kiedy polska wersja?
|
|
sobota, 11 grudnia 2010, 13:55 mgrcichy
,,pokazano następcę słynnego Dungeon Keepera" - Następcę? Wygląda jak fanowski remake... ,,gra zapowiada się dobrze zarówno dla młodszych graczy, jak i tych pamiętających, czym charakteryzował się oryginalny Dungeon Keeper." - Jeśli chodzę do gimnazjum i zdarzyło mi się zarwać nockę przy Dungeon Keeper II, to do której grupy się zaliczam? Do Młodych czy do Pamiętających?
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 18:50 czikita12
Na to czekałem !!!!!!!!!!!!
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 16:15 MixItUp
Chyba EA trzyma łapy na prawach do Dungeon Keepera, więc może ruszyli by swoje dupska i zajęli się porządnymi tytułami anie wydają ciągle tylko dodatki do Simsów i gry sportowe.
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 15:39 HeklusDwa
Ze względu na to, że w żadną część DK nie grałem, pomyślałem iż jest to jakaś starsza część :d To chyba nie za dobrze prawda? Wiem, wiem grafika nie jest najważniejsza i w 100% się z tym zgadzam, ale jednak wygląda jak produkcja sprzed ok. 6-7 lat.
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 14:49 Kelin
Mi tam się średnio podoba, a fanem ogólnie DK nie jestem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 11:56 Daridar
Tak nareszcie sie doczekałem :D.Grafika nie jest5 tu kurde ważna :d to jakby czepiać się o nią w minecraft.
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 11:33 XERNOS
Jak się będzie to tak cięło jak na tym zwiastunie to raczej daruje se - mam nadzieje że dopracują silnik co pozwoli grać na starszych konfiguracjach.
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 10:56 aRo
Grafika... Nie macie się o co czepiać? Akurat to jest sprawa drugorzędna, może i trzecio-. GRYWALNOŚĆ SIĘ LICZY, drodzy państwo -.-
|
|
piątek, 10 grudnia 2010, 9:27 Greebo4
Kto dodaje te newsy? Te ktoś nie napisał że są zapisy do bety!!!!
www.dungeons-game.com/ |
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi