Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTron: Evolution - darmowe DLC w dniu premiery

Piotrek66 środa, 24 listopada 2010, 17:21 News
Tron: Evolution
Tron: Evolution

W najbliższy piątek do sklepów w Europie trafi Tron: Evolution, produkcja będąca bezpośrednim prequelem nadchodzącego filmu "Tron: Dziedzictwo". Firma Disney, poinformowała, że w pudełku z grą znajdziemy jednorazowy kod na pierwszy dodatek DLC.

Jego aktywowanie odblokuje dwie nowe mapy do zabawy w multiplayerze – Codestream Nexus i User’s Plaza – oraz dostępną w rozgrywce sieciowej skórkę Sama Flynna, głównego bohata nadchodzącego filmu.

Dzięki pierwszemu DLC w Tron: Evolution znajdzie się więc w sumie sześć lokacji, na których będziemy mogli rywalizować w multi. Przedstawiciele Disneya twierdzą jednak, że to dopiero początek, a w planach są kolejne mapki.

W naszej GALERII znajdziecie kilka screenów prezentujących wspomniane nowe lokacje.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 listopada 2010, 21:07   gazdafuck14
A kiedy premiera
środa, 24 listopada 2010, 19:06   RonJon
@Hardkor3 aby ci co kupili używaną wersje tego nie mieli.
środa, 24 listopada 2010, 19:06   kaczmwoj1994
Jak ja tego nie lubię, wydawcy wycinają dwie mapki z gry i wmawiają, że są tacy dobrzy bo dają darmowe DLC. Tu chodzi o to, żeby nie kupowano potem używanych gier, bo w nowym pudełku jest przecież "DLC".
środa, 24 listopada 2010, 19:05   CrazyGambler
@Hardkor3 nie dadzą bo płyty już dawno są tłoczone.
środa, 24 listopada 2010, 18:29   Hardkor3
ej, czemu nie dadzą tego dlc na płytkę tylko jakiś tam kod?
środa, 24 listopada 2010, 17:36   Szpagin
Film chętnie zobaczę, ale gra? Hmm, poczyta się recenzje i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Podobne newsy

Rusza letnia wyprzedaż CD Projektu

News
środa, 15 czerwca 2011

rusza-letnia-wyprzedaz-cd-projektu Choć do wakacji pozostał jeszcze tydzień, CD Projekt już teraz rusza ze swoją letnią wyprzedażą. Jak wynika z naszych informacji, jeszcze dziś firma ogłosi swoje plany związane z wakacyjnymi promocjami – będzie okazja, by kupić kilka gier PC-towych i konsolowych gier po naprawdę atrakcyjnych cenach.

Komentarzy:
65

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Po cichu, dyskretnie – choć przy akompaniamencie trailerów na YouTube i aplikacji na Facebooku – powracają Duchy, najbardziej elitarna jednostka amerykańskiej armii. Ghost Recon: Future Soldier to nowe spojrzenie na serię, próba “rozruszania” jej w sposób, który ma uczynić ją atrakcyjną dla obecnej generacji graczy. Zaskakująco udana. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
15

Rok 1945 Berlin. Niezwyciężona jeszcze parę lat temu III Rzesza broni się ostatkiem sił przed naporem aliantów zachodnich z lewej i Związku Radzieckiego z prawej strony. Tak uczą w szkołach, ale w Sniper Elite V2 całą Rzeszę rzuca na kolana jeden gracz. Nasz redakcyjny gem!

Komentarzy:
6

Na pierwszym pokazie Crysisa 3 zaskoczyły nas trzy rzeczy. Po pierwsze: prezentowana gra zdawała się kompletna. Po drugie: mimo pozorów gotowości jej premiera planowana jest dopiero na 2013. I wreszcie po trzecie, najważniejsze: jak bardzo spodobała nam się ta odświeżona formuła strzelanki taktycznej. W liczbie mnogiej - ale jedyny i niepowtarzalny - do nowego Kryzysu przekonuje gem

Komentarzy:
12

Przygotujcie zapas środków przeciwbólowych. Max Payne powraca. Nie widzieliśmy go dziewięć lat, ale zapewniam – wciąż jest równie wrukwiony, jak wtedy, gdy rozprawiał się z Vladimirem Lemem. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
141

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z