Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |
Bestellery w Polsce (dane z 06.09-12.09). Koniec dominacji Mafii II
Po kilku tygodniach przewodzenia na listach najlepiej sprzedających się gier w sieci sklepów Empik, Mafia II zakończyła swoją dominację. W przypadku PC dzieło 2K Czech znalazło się dopiero na szóstej lokacie!
Na PC drugi tydzień z rzędu na fotelu lidera zasiadł pakiet dodatków do The Sims 3, czyli Szybka jazda. Na drugie miejsce awansował natomiast StarCraft II: Wings of Liberty. Na podium na trzeciej lokacie załapał się – uwaga! – Symulator Farmy. Mafia II znalazła się natomiast na szóstej pozycji.
Najlepiej sprzedające się gry na PC w sieci sklepów Empik (13-19 września):
Na Xboksie 360 lepszy od produkcji Czechów okazał się Fallout 3, sama Mafia II uplasowała się na drugiej lokacie. Tuż za nią mamy FIFĘ 10.
Najlepiej sprzedające się gry na X360 w sieci sklepów Empik (13-19 września):
Na PlayStation 3 największą popularnością cieszyła się Sports Champions – gra, która robi użytek z kontrolera Move. To bardzo ważne – jej obecność na pierwszym miejscu pokazuje, że nowy sprzęt Sony cieszy się u nas powodzeniem. Na drugiej pozycji uplasowało się Call of Duty: Modern Warfare 2, natomiast na trzeciej lokacie znalazła się Mafia II.
Najlepiej sprzedające się gry na PS3 w sieci sklepów Empik (13-19 września):
W przypadku PlayStation 2 podium nie zmieniło się zbytnio względem ostatniego notowania. Na pierwszym miejscu znalazła się FIFA 10, a na drugim LEGO Batman: The Videogame. Na trzeciej pozycji znalazł się Tekken 5.
Najlepiej sprzedające się gry na PS2 w sieci sklepów Empik (13-19 września):
Polscy posiadacze PSP najchętniej kupowali LEGO Batman: The Videogame. Za nim uplasowało się Star Wars: Clone Wars – Republic Heroes, zaś na trzeciej lokacie mamy The Sims 2.
Najlepiej sprzedające się gry na PSP w sieci sklepów Empik (13-19 września):
| Podziel się: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel się | Tweet | ![]() |
Nasze zasoby
|
sobota, 25 września 2010, 11:06 mintas11
ja się zgadzam z 2 pozycja na ps3: mw2 je st gra swietna, ale już ' s t a r ą "
|
|
czwartek, 23 września 2010, 21:20 mientek
@Balaclava2
Wszystko razem wzięte, a tak poważnie po prostu są różne gusta i jednym ta gra się podoba innym nie. Gra jak gra, jedni wolą strzelać to oponentów z których wyciekają hektolitry krwi, inni wolą udawać życie w symulatorze (sims), a ja lubię sobie zaorać pole, zasiać,skosić. Pewnie dlatego, że dzieciństwie spędzałem wakacje u wuja na wsi i po prostu ta gra przypomina najlepsze lata w moim życiu i za to ją tak cenię. Peace! |
|
czwartek, 23 września 2010, 14:51 Mangekyou
BigDaddy "RO ROBIŁA "ZAMIEĆ" I TO MUSI BYĆ DOBRE!" Bo to prawda ? Na jakiej grze od Blizzarda się zawiodłeś ?
|
|
czwartek, 23 września 2010, 14:07 BigDaddy
@Reizen Pamiętaj że SC zna chyba więcej osób, jest to rozpoznawalna marka w świecie gier(do tej pory w koreańskim e-sporcie!) a poza tym dłużej na niego czekaliśmy, "gratis" mamy zaproszenia dla 2 kumpli którzy mogą bez limitu grac w kampanie na gościu(bez "aczików" of course) no i najważniejszy powód:
TO ROBIŁA "ZAMIEĆ" I TO MUSI BYĆ DOBRE! PS Tak na marginesie jakbyś chciał to zaproś do kumpli w SCII: 1bigdaddy3@gmail.com lub 826 |
|
czwartek, 23 września 2010, 0:01 Reizen
@exkudlaty
No "pacz" a jednak starcraft nad wyraz dobrze się sprzedaje. |
|
środa, 22 września 2010, 23:26 THERON23
Mangekyou dobrze powiedziane
|
|
środa, 22 września 2010, 22:30 Balaclava2
no ja tego nie rozumiem! jestem za głupi! za mało bystry! albo poprostu nieznam się na grach!! ale jak takie coś się może podobać!
http:www.youtube.com/watch?v=iDaCuwHg5YQ&feature=related |
|
środa, 22 września 2010, 22:00 szymas23
Czemu w empiku simsy zawsze są w TOP 10?!
|
|
środa, 22 września 2010, 21:07 mientek
Przestańcie się czepiać Symulatora Farmy, ta gra jest wspaniała, może nie w orginale ale po wgraniu do niej kilku modów z internetu ta gra jest po prostu miodna. W tej grze drzemie ogromny potencjał następny symulator sprzeda się jeszcze lepiej, tylko niech dodadzą więcej rodzajów upraw i więcej maszyn rolniczych i będzie ok. Polecam wszystkim i nie jest to gra dla dzieciaków, sam mam 21 lat i czas przy tej grze mija mi naprawę przyjemnie i szybko. Polceam
|
|
środa, 22 września 2010, 20:28 bzyk36
Ja też, ale z 2009 r.
A 2010 jest WYYYYYYPAS! xD |
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi