Devil May Cry 5 w produkcji. Będzie stworzony "pod gusta zachodnich graczy"

WczeÅ›niej w ciÄ…gu dnia informowaliÅ›my, że wedÅ‚ug sÅ‚ów Keijiego Inafune wkrótce powinniÅ›my poznać pierwsze szczegóÅ‚y o Resident Evil 6. Okazuje siÄ™, że przedstawiciel Capcomu w tym samym wywiadzie potwierdziÅ‚ także, że trwajÄ… prace nad… Devil May Cry 5. Które może zmienić nieco oblicze serii.
W rozmowie z hiszpaÅ„skim serwisem 3DJuegos Keiji Inafune ujawniÅ‚, że"plotkowany" od jakiegoÅ› czasu Devil May Cry 5 rzeczywiÅ›cie znajduje siÄ™ w produkcji. Co wiÄ™cej, zdradziÅ‚ też, że ta odsÅ‚ona cyklu ma być przystosowana przede wszystkim do gustów zachodnich graczy.
„Devil May Cry 5 znajduje siÄ™ w produkcji, [i chcemy] by zmieniÅ‚a one podejÅ›cie zachodniego rynku [do tej produkcji]” – tÅ‚umaczy Inafune. „Powodem jest fakt, że pomimo, iż marka ta ma bardzo oddanych fanów, jej sprzedaż nie jest szczególnie wysoka, zwÅ‚aszcza za oceanem” – dodaje.
„Dlatego też piÄ…ta część bÄ™dzie zawierać pewnego rodzaju zachodnie podejÅ›cie by uczynić jÄ… bardziej atrakcyjnÄ… dla amerykaÅ„skich i europejskich graczy” – wyjaÅ›nia.
SÅ‚owa Inafune’go pokrywajÄ… siÄ™ wiÄ™c z plotkami z kwietnia, kiedy to pisaliÅ›my, że za Devil May Cry 5 być może odpowiedzialne bÄ™dzie studio Ninja Theory, twórcy "japoÅ„skich po amerykaÅ„sku" gier Heavenly Sword i Enslaved.
| Podziel siÄ™: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel siÄ™ | Tweet | ![]() |
Wasze komentarze, opinie, uwagi
|
wtorek, 21 grudnia 2010, 14:21 maciekcvg
Hmmm czy tylko mi wyglÄ…d Dantego w trailerze skojarzyÅ‚ siÄ™ z Il Duce z flashbacków w ÅšwiÄ™tych z Bostonu?
|
|
wtorek, 12 października 2010, 18:11 Lara Notsil
Nowy zwiastun DMC 5 zdoÅ‚owaÅ‚ mnie. Nie wiem skÄ…d wziÄ™li pomysÅ‚ na takiego wypierdka mamuta (nie chcÄ™ spoilerować, dla tych, którzy widzieli i wiedzÄ… o kogo chodzi to chodzi mi o wyglÄ…d). Co to za pÅ‚aszcz tak na marginesie? Bezdomnego? I miecz z jakimÅ› "harpunem"? Dla mnie to Å›mierć DMC!
|
|
środa, 22 września 2010, 19:16 SZAKALIK
wszystko fajnie ale kiedy mniej wiencej bedzie w sprzedazy a tak wogule moglibyscie dac w wydaniu pazdziernikowym dać 1,2,3 czeńść devil may cry oile to morzliwe
|
|
wtorek, 7 września 2010, 17:56 mrowczak
@Trizer Jeśli nie wychwyciłeś motywu znaczy, że między innymi ciebie miałem na myśli.
|
|
niedziela, 5 września 2010, 22:06 fartuess
cóż... ja bym byÅ‚ zadowolony, gdyby postacie przestaÅ‚y skakać na 15 metrów w górÄ™, ale jeÅ›li mieliby na tym stracić prawdziwi fani tej gry, to ja mogÄ™ spokojnie odpuÅ›cić.A wszelkiej casualizacji jestem przeciwny.
|
|
niedziela, 5 września 2010, 16:50 Koronis
ja tam chcę Nero z powrotem, grało mi się nim dużo przyjemniej niż Dante(co nie znaczy, że tym drugim było źle!).Devil Arm rules!Tak czy siak cieszę się, że będzie kolejny DMC, jaki by on nie był
@mrowczak-całkowicie się z tobą zgadzam,ale nie porzucajmy nadziei,może nie będzie aż tak źle ;p |
|
sobota, 4 września 2010, 1:17 Trizer
mrowczak - Co rozumiesz przez "konsolowo - casualowym gniotem" ? Przeciesz DMC zawsze był przedewszystkim na konsole a nie PC. Zresztą kto powiedział że straci na klimacie ? I że będzie łatwiejsza.
Myśle że pokażą klase i zrobią coś jak DMC3 ( chyba zdają sobie sprawde że DMC4 było najgorsze. Co nie znaczy złe ! ). |
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Galerie zdjęć
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi






















