Saints Row: Drive By - Saints Row z Nintendo 3DS trafi też na Xbox Live

Piotrek66 środa, 30 czerwca 2010, 20:26 News
Saints Row 2
Saints Row 2

THQ zapowiedziało, że na Xbox Live Arcade pojawi się gra Saints Row: Drive By, xboksowa wersją zapowiedzianej na E3 gry na konsolę Nintendo 3DS. W ten sposób koncern kontynuuje swoją nową strategię zapoczątkowaną przez zapowiedź Red Faction Arcade.

Plany wydania Saints Row: Drive By na XBLA wyjawił w rozmowie z serwisem CVG wiceprezes THQ do spraw gier „hardkorowych”, Danny Bilson.

Wyjaśnił, że prócz edycji na 3DS-a w produkcji znajduje się także inna wersja tej samej gry, która ukaże się w sieci Xbox Live.

Nie ogłosiliśmy jeszcze żadnych konkretnych informacji, ale to wszystko jest częścią naszego planu związanego z Saints Row 3, dlatego obie gry będą ze sobą połączone. Jeśli więc grasz w jedną z nich, odblokowujesz rzeczy w drugiej - i na odwrót” – tłumaczy.

Saints Row w wydaniu na Xbox Live jest kolejnym, po Red Faction Arcade, przedsięwzięciem w ramach nowej strategii marketingowej THQ,  polegającej na tworzeniu małych produkcji na XBLA, PSN i Steama, celem których jest wywołanie marketingowego szumu wokół ich „dużych” odpowiedników.

Blison dodał też, że to Nintendo chciało, by THQ stworzyło Saints Row: Drive By - produkcję dla dorosłych graczy przeznaczoną dla 3DS-a.

Dla nas to nie jest tak duże ryzyko, jak GTA: Chinatown Wars [było dla Rockstara]. Nintendo naprawdę zamierza dotrzeć ze swoim urządzeniem do <hardkorów>” – wyjaśnia.

Co prawda w wywiadzie mowa jest wyłącznie o wersji Saints Row: Drive By na 3DS-a i XBLA, ale nie wyklucza to, że gra trafi też na PSN i - w cyfrowej dystrybucji - na PC. Czekamy na dalsze informacje!

Więcej na temat: Microsoft, Nintendo, akcja, Volition Inc., THQ,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 1 lipca 2010, 20:31   18Piotro
Saints Row: Fajna gierka, dało się pograć.
Saints Row 2 : Volition spoczęło na laurach i wyszło im wielkie G jak logo Rockstar.
czwartek, 1 lipca 2010, 9:40   KafarPL
Właśnie gram w SR2. Muszę powiedzieć że mi się podoba ale optymalizacja koszmarna. Tzn na wysokich detalach ładnie mi śmiga z wyjątkiem kiedy jadę samochodem - tnie się co 5 sec, chyba że wolno jadę (sprzęt AMD Athlon 6000+ i karta GF Glaciator 9600)
czwartek, 1 lipca 2010, 9:02   ElTabasco
Saints Row 2 to totalna porażka.
Cieniutka grafika na poziomie GTA Vice City, koszmarny model jazdy, puste miasto, słabo zoptymalizowana - nawet GTA IV śmigało mi na max detalach bez żadnych zgrzytów a tu całkiem tragedia... Długo mógłbym tak jeszcze wymieniać.
I nienawidzę gier które chcą być jak GTA. Tylko Rockstar umie robić takie gry xD
Inni mogą tylko patrzeć i zazdrościć ;D
czwartek, 1 lipca 2010, 8:31   Hydro
Saints Row i dzieło Rockstara mają tylko wspólną bazę, pewien zalążek. Reszta w obu grach jest zupełnie różna-GTA IV postawiło na realizm, a THQ na zabawę. W Saints Row 2 grało mi się niesamowicie, mimo totalnie złego sterowania.
czwartek, 1 lipca 2010, 7:59   Guthan
ostatnio powiedzieli ze nie konkuruja z gta a co robia, jeszcze tyle z tego wyjdzie ze rockstar znowu ich pozwie;p
środa, 30 czerwca 2010, 20:52   Hydro
Radość w serce me wpłynęła błoga, niczym miód w przełyki szlachty. Nowe Saints Row, tak przeze mnie wyczekiwane, w dodatku dwie gry, i na PSP i PC. Cóż za błoga rozkosz.

Podobne newsy

Raport finansowy THQ: Osiem nowych gier, większość trafi na nową generację. Metro: Last Light - opóźnione!

News
piątek, 3 lutego 2012

raport-finansowy-thq-osiem-nowych-gier-wiekszosc-trafi-na-nowa-generacje-metro-last-light---opoznione THQ ma problemy, ale próbuje je rozwiązać "ucieczką do przodu" – przy okazji publikacji raportu finansowego za trzeci kwartał 2012 roku fiskalnego firma ujawniła, że pracuje aż nad ośmioma nowymi projektami, z czego większość ma pojawić się na konsolach nowej generacji.

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Co dały nam gry w ciągu całej swej historii od Ponga do Kingdoms of Amalur: Reckoning? Całe tony rozrywki, zachwycające oprawy i wiele znakomitych historii, w których swe role odgrywają ikoniczni bohaterowie. Co przez ten cały czas nam odbierano? Wyobraźnię.

Komentarzy:
36

Postal III przyszedł do mnie z notką od Mike’a Jareta z Running With Scissors. Uprzedził mnie, że jeżeli zgnoję jego grę w recenzji, to “przyleci do mojego kraju i obije mi twarz lol”. Rozumiecie więc, że nie mogę sobie na zbyt wiele pozwolić. 

Komentarzy:
62

Czasami cieszę się, że jako dzieciak nie zagrałem we wszystkie gry, które mnie interesowały i dzięki temu wciąż mam wiele do nadrobienia. Szczególnie cieszy mnie to, że zostawiłem sobie na później takie tytuły, jak Sanitarium. Tytuły, które zdecydowanie przerosłyby mnie w tamtych czasach. 

Komentarzy:
28

W ubiegłym tygodniu pojawiła się – na szczęście na razie niepotwierdzona – informacja, że nowy Xbox miałby posiadać bliżej niesprecyzowany system "antyużywkowy". Wywołało to szczerze oburzenie wśród graczy, a ja zastanawiam się, czy takim rozwiązaniem Microsoft nie strzeli sobie w stopę.

Komentarzy:
85

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z