Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po zaÅ‚ożeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualnoÅ›ci przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAlan Wake: Dodatek, którego w Polsce nie będzie to The Signal. Premiera: 27 lipca

Hut piÄ…tek, 14 maja 2010, 11:02 News
Alan Wake już rozgląda się za pierwszymi DLC do swojej gry
Alan Wake już rozgląda się za pierwszymi DLC do swojej gry

Na oficjalnym Twitterze i Facebooku studia Remedy i gry Alan Wake poinformowano, że DLC, do pobrania którego uprawnia kod umieszczony w pudeÅ‚ku, pojawi siÄ™ 27 lipca i otrzyma tytuÅ‚ "The Signal".

Niestety raczej nie zagrajÄ… w nie polscy fani Alana Wake'a - choć premierÄ™ The Signal przewidziano na 27 lipca, a wiÄ™c ponad miesiÄ…c po targach E3, na których mamy dowiedzieć siÄ™ co z Xbox Live w Polsce (czytaj: kiedy wreszcie usÅ‚uga ta zostanie wprowadzona w naszym kraju), raczej nie ma możliwoÅ›ci, by uruchomiono jÄ… przed koÅ„cem wakacji, a poza tym wspomnianego "kodu na DLC" nie ma w polskim wydaniu gry. A nawet jeÅ›li kod zdobÄ™dziecie, to może siÄ™ zdarzyć, że dostÄ™p do DLC bÄ™dzie zablokowany w naszym kraju.

W takich sytuacjach myślę sobie, że brak polskiego Xbox Live to jednak nie tylko niedogodność, ale i nieuczciwość ze strony Microsoftu. Nie mam większego problemu z tym, żeby poudawać Anglika, mieszkającego w siedzibie Ubisoftu, ale dlaczego za te same pieniądze dostaję mniej, niż prawdziwy Anglik?

Tymczasem "ćwierk" Remedy brzmi tak:
"DLC do Alana Wake'a będzie wydane 27 lipca na Xbox Live. Trzymajcie swoje karty z kodem z pudełka gry Alana Wake blisko, bo dzięki nim ściągniecie pierwszy epizod"

FB dodaje, że DLC będzie zatytułowane "The Signal".

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziaÅ‚ek, 31 maja 2010, 22:51   Artox
I znowu Microsoft olewa totalnie Polaków...Ahh...Szkoda gadać ostatnio nawet zakupiÅ‚em sobie Kane&Lynch:Dead Man chciaÅ‚em sie zarejestrować na Games For Windows Live i nawet naszego kraju nie byÅ‚o na liÅ›cie! ByÅ‚y:Japonia, Wietnam itp...Ale nas nie. Totalna olewka:/
sobota, 15 maja 2010, 11:19   Sergi
@alexiej - Ale IP masz polskie, jak będzie blokada to nic Ci to nie da.
piÄ…tek, 14 maja 2010, 23:15   Andriu
nie ma x360 ale myÅ›lÄ™ że to jest nie fee widać sÄ… równi i równiejsi
piÄ…tek, 14 maja 2010, 22:49   geralt1392
Przed chwilą ukończyłem Alana i tym bardziej szkoda mi tego DLC. Kurczę, to było genialne! Chcę wiedzieć co dalej! :)
piÄ…tek, 14 maja 2010, 20:38   alexiej
Jak to dobrze, że zarejestrowałem się na Polish Embasi in JuKej :D i że mam świeżaka z UK (grę:P)
piÄ…tek, 14 maja 2010, 19:52   Sergi
MeSSer - Czyli jak coÅ› ma dwie wady, to już nie mogÄ™ narzekać na żadnÄ… z nich? DLC to nie ZUO, ale dodatkowe pÅ‚acenie za fragment gry, którÄ… już kupiÅ‚em to ZUO i SATAN.
piÄ…tek, 14 maja 2010, 16:25   MeSSer
Jedyna rzecz ktora mozna zarzucic Xboxowi w naszym kraju.I kto narzeka ze,,DLC to samo zło?""
Czyli jak jest dostepne to ukradziony kawalek gry a jak niedostepne to,,ahh!akurat tego mi brakuje!''I wszyscy chca kupic..
piÄ…tek, 14 maja 2010, 16:02   sUPe
oj jakby mial ale cale szczescie nie mam xboxa więc gdybym miał to też miałbym wielką dziurę w ścianie !!!! faakTheMicros.....
piÄ…tek, 14 maja 2010, 14:22   geralt1392
No niestety ja sobie w to DLC nie pogram tylko dlatego, że Microsoft ma nas w tyÅ‚ku. :P Dlaczego Microsoft? Ostatecznie zadowolÄ™ siÄ™ podstawkÄ… (która jest Å›wietna). ;( ZresztÄ… to kuriozalna sprawa, że oficjalna strona XBOX LIVE! i GfWL jest po polsku mimo, że nie funkcjonuje w Polsce.
piÄ…tek, 14 maja 2010, 13:56   Sergi
Wałek jakich wiele, nie dość, że płacę więcej, to jeszcze dostaję mniej. Na szczęście nie mam juź Xboxa i się nie stresuję.

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów Muve Digital, Origin, Steam, GamersGate i GOG.com (19.05-20.05)

News
sobota, 19 maja 2012

oferty-weekendowe-serwisow-muve-digital-origin-steam-gamersgate-i-gogcom-1905-2005 W tym tygodniu taniej kupić możemy m.in. kilka gier Square Enix, Alana Wake’a i produkcje z serii EA Classics, gry Ubisoftu, dwie części Saints Row oraz strategie ekonomiczne od Electronic Arts.

Komentarzy:
39

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Po cichu, dyskretnie – choć przy akompaniamencie trailerów na YouTube i aplikacji na Facebooku – powracajÄ… Duchy, najbardziej elitarna jednostka amerykaÅ„skiej armii. Ghost Recon: Future Soldier to nowe spojrzenie na seriÄ™, próba “rozruszania” jej w sposób, który ma uczynić jÄ… atrakcyjnÄ… dla obecnej generacji graczy. ZaskakujÄ…co udana. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
7

Rok 1945 Berlin. Niezwyciężona jeszcze parÄ™ lat temu III Rzesza broni siÄ™ ostatkiem siÅ‚ przed naporem aliantów zachodnich z lewej i ZwiÄ…zku Radzieckiego z prawej strony. Tak uczÄ… w szkoÅ‚ach, ale w Sniper Elite V2 całą RzeszÄ™ rzuca na kolana jeden gracz. Nasz redakcyjny gem!

Komentarzy:
4

Na pierwszym pokazie Crysisa 3 zaskoczyÅ‚y nas trzy rzeczy. Po pierwsze: prezentowana gra zdawaÅ‚a siÄ™ kompletna. Po drugie: mimo pozorów gotowoÅ›ci jej premiera planowana jest dopiero na 2013. I wreszcie po trzecie, najważniejsze: jak bardzo spodobaÅ‚a nam siÄ™ ta odÅ›wieżona formuÅ‚a strzelanki taktycznej. W liczbie mnogiej - ale jedyny i niepowtarzalny - do nowego Kryzysu przekonuje gem

Komentarzy:
12

Przygotujcie zapas Å›rodków przeciwbólowych. Max Payne powraca. Nie widzieliÅ›my go dziewięć lat, ale zapewniam – wciąż jest równie wrukwiony, jak wtedy, gdy rozprawiaÅ‚ siÄ™ z Vladimirem Lemem. Recenzja cdaction.pl! 

Komentarzy:
141

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« maj 2012
PWÅšCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031