HITPrzecieki do numeru 05/2010

Ghost wtorek, 4 maja 2010, 20:41 CD-Action
pc
Weź udział w Przeciekach!
Weź udział w Przeciekach!

Zbliża się termin ukazania się pisma w kioskach, a to oznacza, że wcześniej czekają na nas przecieki. Już dziś udało się poznać niespodziankę jaka, oprócz pełnych wersji, zagości dodatkowo na naszej płycie, a jest nią ...

... klient od sieciowego MMORPG Runes of Magic. Oczywiście w polskiej wersji językowej. Istnieją już też dwa polskie serwery tej gry. Dalsze przecieki pojawią się w TYM temacie. A o pełnych wersjach gier dołączanych do majowego numeru CD-Action można porozmawiać TUTAJ.

Więcej na temat: Przecieki, MMO, Runewaker Entertainment, PEŁNA WERSJA W CDA 5/2010, Frogster Interactive,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 6 maja 2010, 20:41   maarchef
Miesiąc temu był świetny Hitman, to musiał być też znienawidzony przeze mnie Just Cause.
czwartek, 6 maja 2010, 20:37   WinnereK
no i pełniak nie okazał się hitem na jaki wzkazywało i co więcej JC cie podreperuje słabych innych pełniaków
czwartek, 6 maja 2010, 20:36   maarchef
Nienawidzę Just Cause, więc wygląda na to, że z majowego numeru w nic sobie nie pogram.
czwartek, 6 maja 2010, 20:36   dziku40
nuda
czwartek, 6 maja 2010, 20:34   Goniec001
nudna ta gra szkoda ze just cause:(
czwartek, 6 maja 2010, 20:33   WinnereK
ale jaka gra Lost Planet czy Just Cause ?
czwartek, 6 maja 2010, 20:33   Hellscream000
Just Cause! Świetnie!
czwartek, 6 maja 2010, 20:33   matyn
super
czwartek, 6 maja 2010, 20:32   Sveniu
Przepraszam za double posta, za pierwszym razem wyskoczył komunikat, że się nie wysłało. Niemniej... Tam-taradam, tam!
czwartek, 6 maja 2010, 20:30   WinnereK
Just Cause czy Lost Planet ?

Podobne newsy

Runes of Magic: Duchy przeszłości nawiedzą Taboreę w przyszłym tygodniu [WIDEO]

News
wtorek, 15 listopada 2011

runes-of-magic-duchy-przeszlosci-nawiedza-taboree-w-przyszlym-tygodniu-wideo Firma Frogster Online poinformowała, że już w przyszłym tygodniu ukaże się nowa aktualizacja do Runes of Magic. Łatka o nazwie Duchy przeszłości zwiększy maksymalny poziom doświadczenia oraz przyniesie ze sobą dwie nowe lokacje.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Postal III przyszedł do mnie z notką od Mike’a Jareta z Running With Scissors. Uprzedził mnie, że jeżeli zgnoję jego grę w recenzji, to “przyleci do mojego kraju i obije mi twarz lol”. Rozumiecie więc, że nie mogę sobie na zbyt wiele pozwolić. 

Komentarzy:
61

Czasami cieszę się, że jako dzieciak nie zagrałem we wszystkie gry, które mnie interesowały i dzięki temu wciąż mam wiele do nadrobienia. Szczególnie cieszy mnie to, że zostawiłem sobie na później takie tytuły, jak Sanitarium. Tytuły, które zdecydowanie przerosłyby mnie w tamtych czasach. 

Komentarzy:
28

W ubiegłym tygodniu pojawiła się – na szczęście na razie niepotwierdzona – informacja, że nowy Xbox miałby posiadać bliżej niesprecyzowany system "antyużywkowy". Wywołało to szczerze oburzenie wśród graczy, a ja zastanawiam się, czy takim rozwiązaniem Microsoft nie strzeli sobie w stopę.

Komentarzy:
85

Starsze gry posiadają atut, na który nie mogą liczyć najnowsze produkcje – wartość sentymentalną. Wspomnienia to wartość dodana, która wzbogaca nasze ulubione hity z dawnych lat. Niestety, czasem okazuje się, że miłe skojarzenia z przeszłości nie wystarczą.

Komentarzy:
152

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z