Freeware: chcesz sobie podnieść ciśnienie - zagraj w Flood the Chamber

Flood the Chamber to jednopoziomowa platformówka, w której jako zbiegÅ‚y z celi rzezimieszek staramy siÄ™ dostać do wyjÅ›cia na samej górze planszy. "Komora" peÅ‚na jest puÅ‚apek, ale to nie ich, a powoli wypeÅ‚niajÄ…cej jÄ… wody powinniÅ›my siÄ™ bać najbardziej.

Zasady sÄ… proste - biegamy, skaczemy i próbujemy siÄ™ dostać na samÄ… górÄ™ zanim nas woda (i krew) zaleje. Obok macie screen z planszy. ChÄ™tnych do zmarnowania sobie godziny życia na próbach przejÅ›cia Flood the Chamber zapraszam do jej Å›ciÄ…gniÄ™cia TUTAJ.
---
Freeware to kÄ…cik, w którym regularnie dostarczamy wam duże i maÅ‚e, nowe i stare, ale przede wszystkim DARMOWE gry. WiÄ™cej freeware’ów znajdziecie co miesiÄ…c w CD-Action, a także w specjalnym wÄ…tku na forum, w którym możecie siÄ™ również podzielić wÅ‚asnymi propozycjami.
| Podziel siÄ™: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel siÄ™ | Tweet | ![]() |
| Więcej na temat: | Freeware, |
Wasze komentarze, opinie, uwagi
|
sobota, 30 stycznia 2010, 18:30 Lord252
Jupi!!!
Przeszłem całe za 3 razem. Na końcu jest w tunelu i spada pod ziemie do wody :D |
|
czwartek, 28 stycznia 2010, 21:06 Vojasek
Sorka że podwójne- błąd serwa. Za ten też przepraszam.
|
|
czwartek, 28 stycznia 2010, 21:05 Vojasek
Ehh... tyle siÄ™ mÄ™czyÅ‚em, przeszedÅ‚em caÅ‚e, żeby okazaÅ‚o siÄ™, że na próżno, bo i tak doÅ›wiadczyÅ‚em pWn4g3. (< lol, mozilla nie zakreÅ›la tego jako błędu). Gra bardzo trudna, ma oldschoolowy klimacik. Mnie ani razu krew nie zalaÅ‚a. A tak w ogóle- najgorsza przedostatnia puÅ‚apka.
|
|
czwartek, 28 stycznia 2010, 21:03 Vojasek
Ehh... tyle siÄ™ mÄ™czyÅ‚em... najgorsza jest przedostatnia przeszkoda. A tak w ogóle- po tym koÅ„cu poczuÅ‚em siÄ™ trochÄ™ zdemotywowany.
|
|
środa, 27 stycznia 2010, 13:37 Dziad
Fajna koÅ„cówka xD szkoda tylko że nie wpada siÄ™ do nastÄ™pnej planszy xD tyle "dymania" by i tak zginac xD
|
|
wtorek, 26 stycznia 2010, 22:54 leonisas
z opisów wnioskuje że fajna gra
|
|
wtorek, 26 stycznia 2010, 18:30 Khedron94
udaÅ‚o mi siÄ™ to przejść ;D potrzebowaÅ‚em na to kilku prób, ale gra jest spokojnie do przejÅ›cia ;)
|
|
wtorek, 26 stycznia 2010, 16:17 Bluegardo
byłem na 3 piętrze a dzisja planuje to przejść. Toż to czysto hardkorowa produkjcja
|
|
poniedziałek, 25 stycznia 2010, 21:24 Wonsky
Nie, Po prostu nie. Za dobry mam humor na psucie sobie takim czymś życia :P Niedługo bedę miał Mass Effect 2... Zrelaksuję się xD
|
|
poniedziałek, 25 stycznia 2010, 16:14 weo94
ech ale hardkorowa produkcja
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Galerie zdjęć
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi





















