Co daje konto w serwisie cdaction.pl?
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.
| Newsy | Artykuły | Magazyn | Wideo | Galerie | Gry A-Z | Forum | Konkursy |
Heavy Rain: W DLC wcielimy się... w mordercę! A wcześniej będzie demo
Tuż po premierze, gra Heavy Rain doczeka siÄ™ dodatków DLC, które połączy wspólna nazwÄ… Heavy Rain Chronicles. Każdy „odcinek” bÄ™dzie koncentrować siÄ™ na innej postaci znanej z podstawki, a jednÄ… z nich bÄ™dzie... sam „zÅ‚y”, Origami Killer.
W rozmowie z francuskim serwisem gameblog.fr prezes studia Quantic Dream i gÅ‚ówny projektant Heavy Rain, David Cage, zdradziÅ‚, że w jednym z rozszerzeÅ„ pokierujemy poczynaniami zabójcy, Origami Killera.
DziÄ™ki dodatkowi odkryjemy najwiÄ™kszÄ… tajemnicÄ™ mordercy, czyli co (lub kto) wywoÅ‚aÅ‚o mordercze instynkty gÅ‚ównego antagonisty w Heavy Rain.
Cage ujawniÅ‚ też, że w innym DLC poznamy bliżej innego z bohaterów gry, agenta FBI Normana Jaydena i dowiemy siÄ™, w jaki sposób agent uzależniÅ‚ siÄ™ od narkotyku Triptocaine.
Tak wiÄ™c wiemy już o trzech DLC – do tej pory ujawniono bowiem dwa rozszerzenia: tzw. Part One i Part Two. W pierwszym z nich gÅ‚ówne skrzypce grać bÄ™dzie dziennikarka Madison Page.
I jeszcze jedno - Sony oświadczyło właśnie, że demo gry (podobno trudne do zrealizowania) ukaże się 11 lutego.
| Podziel siÄ™: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podziel siÄ™ | Tweet | ![]() |
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 21:49 Åšledziks
Jest to exclusive dla PS3, ale jak skończy się okres wyłączności jest szansa że gra pokaże się na kompa, tak jak zawsze to jest z seria GTA. Przynajmniej mam taką nadzieję.
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 20:23 GandalftheBlack
Tak, to jest gra wydana ekskluzywnie na PS3. Odpowiedź jest prosta - Sony przeznaczało na developing gry znaczne pieniądze. To po części ich gra
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 20:09 Guthan
wyjdzie na pc w ogóle?:/
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 17:03 RaZZeK20
Ale ze co ze tylko na PS3??!!
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 17:03 Wirow58
Ohohohohoho ! Już nie mogę się doczekać. Czekam z niecierpliwością.
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 17:01 Åšledziks
Jest, super zagram jak wyjdzie na PC...
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 16:31 NeKrO110
Dla tej gry chciałbym mieć PS3 :(
|
|
piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 16:28 wlosek
aha, dobrze wiedzieć :D
|
Podobne newsy
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane
Artykuły
Wideo
Gry A-Z
Archiwum
Tagi